Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy annyira fáj, hogy megakartok halni? Egyedül hagyott és mással van. Egyszerűen nincs értelme már senkinek. Én könyörögtem neki, ő meg megalázott és gonoszkodik is. Miért csinálja ezt? Soha nem bántottam őt. 18/L

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzek:s

És biza nem könnyű:(

2012. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Legyél Te is mással! Legkézenfekvőbb megoldás. Egyszer elmúlik az érzés, kitartás nagylány! ;)
2012. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz az ilyet átvészelni,de nem lehetetlen.Meghalni???Nem annál értékesebb az élet,hogy szerelmi csalódásért eldobjuk magunktól.Az idõ tud csak segiteni,meg ha lehet ne rajta agyalj!!!
2012. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld meg levágni a lábad egy kanállal... Rögtön kevésbé fog fájni.
2012. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ASOT ***** válasza:

ilyen sok emberrel előfordul az életben.

De nyugi te sem fogsz meghalni!


Ez egy állapot, hozzácsatolva, hisztivel + sírással + depresszióval amibe az ember saját magát viszi bele + önsajnálattal + a már szinte erőszakos ragaszkodással.


Túlleszel rajta te is.

De amíg otthon ülsz a gép előtt, addig nem, ki kell mozdulni nem otthon a sarokban sírdogálni, és nézegetni a képeket meg a sírós zenéket hallgatni.


Gondolom még suliba jársz, foglalkozz akkor azzal, legyél nyitott minden új dologra, ha nem suli akkro meg dolgozz valamit.

2012. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3 napja sírok...nem bírok enni,remeg a kezem...

rájöttem,hogy nem minden a külső...mert nagyon helyes fiú volt...

pár napja még szeretett...most meg már mást szeret

nekem nem ilyen könnyű mást találni,nagyon csendes lány vagyok,kevés barátom van és ez nehéz

2012. okt. 28. 21:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem,meg ilyen voltam mikor elhagyott az első pasim. Öngyilkos is voltam,megaláztam saját magam előtte. Aztán rájöttem hogy semmit nem ér xD nyugi elmúlik hamar.
2012. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is azonnal keress mást, annak nem sok értelme lenne így hirtelen.

Javaslataim: jó könyv/film+alkohol:D

A mélyponton meg pont ne akarj meghalni, hiszen onnan csak felfele van, arról pedig ne maradj le...:)

És ha gond van, beszéld meg inkább valakivel.



22/F

2012. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Fura Yokomura ***** válasza:

Pár éve átestem ugyanezen. Nagyon rossz és csak tetézi, a tehetetlenség érzése! Azóta elmúlt és sokat tanultam belőle!

Megerősítette ez a dolog a jellemem és kitartóbbá tett!


Légy erős, kösd le magad valamivel. Nekem az olvasás pl sokat segített!

Olvass vidám regényeket, tudom ajánlani Rejtő Jenő regényeit :)

2012. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nem bírom elfelejteni...nem tudok másra gondolni...

csak akkor tudnám elfelejteni,ha jönne valaki más,de nem jön...

olyan nehezen találok olyan férfit aki megfog...

2012. okt. 28. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!