Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, hogy nincs értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nincs értelme a kapcsolatunknak mégsem tudok pontot tenni az "i"re. Ti hogy éreztétek magatokat mikor végleg vége lett a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én először úgymond fellélegeztem, olyan volt mintha egy tehertől szabadultam volna meg, utána volt egy olyan időszak is mikor egyedül éreztem magam magányosnak hiába voltak barátok.

De rá 5 hónapra megismerkedtem egy másik férfivel, pedig eleinte ahogy a legtöbb embernél én is úgy gondoltam h ez nem fog menni ilyen könnyen.

2015. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont ma lett vége. Nem jó érzés, de tudván milyen sok probléma volt már a vége fele, kénytelen vagyok belenyugodni, hogy nem történhetett másképp.
2015. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nincs értelme a kapcsolatunknak mégsem tudok pontot "

Ha szereted akkor mi az akadály?

2015. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem voltam a legvidámabb ember, de ez nem 1 pillanat alatt halt ki, szóval érezhető volt h az utolsókat rúgjuk, de végül könnyebb lett.
2015. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szarul fogod magad érezni nyilván,és ha nem fogod tudni elfelejteni hosszú idő után sem,akkor megjárod majd a poklot.Ez azt fogja jelenteni,hogy valóban nagyon szeretted,szereted.Ám ennek semmi értelme,ha amúgy a kapcsolatotok rossz volt.Inkább lépj ki,mint hogy egy rossz kapcsolatban szenvedj.
2015. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van egy 1,5 éves babánk.
2015. júl. 11. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
szuper
2015. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár nap borzalmas volt, aztán ahogy teltek a hetek kezdtem beletörődni a gondolatba, hogy ennek így kellett lennie. Még mindig nehéz rá visszagondolni és ha egy nagyon szép emlékre gondolok akkor néha még mindig elszomorodom, de mindig rájövök, hogy majd lesz valaki akivel még szebb emlékeket élhetek át :)
2015. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Kicsit leírhatnád bővebben , vagy priviben is , én is hasonló helyzetben vagyok sajnos.

2015. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
még folyamatban van a gyötrődés, lassan 2 hónapja lett vége, de még mindig keressük egymást és marakodunk, veszekszünk, szenvedünk. én lélekben már kezdem lezárni, az a tudat segít, hogy 5 percet se tudunk beszélni balhé nélkül, szóval egyértelmű, hogy ennek már semmi, de semmi értelme és el kell engedni egymást. nagyon fáj, mert mindezek ellenére szeretjük egymást, de a kapcsolatunk elejétől megvoltak ezek a különbségek, amik a gondokat okozták, és ordít rólunk, hogy nem illünk össze. nem kell erőltetni, ami nem megy. az elengedés mindig nehéz, de hosszú távon elengedhetetlen és jót fog hozni.
2015. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!