Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Holnap költözik el a tesóm,...

Holnap költözik el a tesóm, nem birom abba hagyni a sírást,12 éve 1 hétnél tovább nem voltam nélküle, nélküle nem birok élni mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 18:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Majd hozzá szoksz. Nem értem miért kell ilyen miatt vergődni...


Annyira fura hogy az emberek ilyen pitiáner dolog miatt is ki írnak egy kérdést, segítség kérés gyanánt, holott az ilyen dolgokat magukban kéne rendezni.


Le leszek pontozva meg minden de ez már fárasztó.

2015. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
17 éves apumhoz költözik vissza,
2015. júl. 16. 09:30
 13/16 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok, miért kellett lepontozni?

#11: Szerintem ez még pont egy normálisabb kérdés. A kérdező is csak 12, nagyobb problémák vannak, ahol felnőttek picsognak és nem képesek magukban feldolgozni semmit se.

Mellesleg a témát se kéne így leszólni, meg érzéketlenül kezelni. Nyilván az nagyobb támogatást igényel pl., amikor kis csitrik nős férfiak után sírnak... Jó, hogy vannak még ilyen testvéri kapcsolatok szerintem. Ez nem túlzás, hanem épp, hogy helyes. Miért akkora baj manapság felvállalni, hogy kötődünk más emberekhez? :|

Kérdező! Írtam privit. :)

2015. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ha minden igaz irtam vissza
2015. júl. 16. 21:58
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, miért kell a kérdezőt ekézni, mikor ő neki tényleg ez egy nehéz szakasz az életében, hogy elhagyja a testvére. Mégis csak együtt voltak, hiányozni fog neki.

Igazából sajnos tényleg bele kell törődni, egy valami segíthet: a kibeszélés. Hidd el nekem, akkor lesz jobb, ha el tudod másoknak mondani, és ha meg tudod másokkal beszélni ezt.

2015. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. júl. 18. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!