Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindig csak olyat olvasni,...

Mindig csak olyat olvasni, hogy a nő panaszkodik, hogy anyóséknál él és milyen rossz neki. A nő szüleihez soha nem költözik senki?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
De, csak kevesebb pasi van a fórumon. Anyóssal élni rémálom, akárkié is. Felnőtt ember külön családban éljen!
2015. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Mi pl az én szüleimnél élünk, és én vagyok a nő. Hozzáteszem, igyekszünk is elköltözni innen, mert mindkét családdal probléma van.
2015. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Férfi a gyakorin - kivált a családi kategóriában -fehér holló!!! Olyan nő, aki kedves, alkalmazkodó, jólelkű, nem házsártos, szelíd, békés feleség és anya - na az olyan nő meg olyan ritka a gyakorin, mint a fekete holló. Az is ritka sajnos, védett, a pilisi Parkerdő gazdaság sikeresen megmentette a kihalástól, ma már nő a számuk.

Mellékelt ábra: fekete holló

[link]

2015. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
egyik sem egeszseges ,de altalaban a ferfi edesanyja a problemasabb.ugy tudom ,az anyukak altalaban a fiuhoz jobban ragaszkodnak ,nehezen fogadjak el hogy mar mas A no az eletukben.nem ritkan idosebbek is ugye mint a lany szulei ,a korkulonbseg vegett.es a forumozok nagy szazaleka no ,ez is igaz.
2015. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk egy irtó gerinctelen, undorító dolognak tartom az anyós kibeszélését. Ha tényleg olyan elviselhetetlen, amit el is tudok hinni, akkor miért nem fogják a sátorfájukat, és költöznek el?

Ja, hogy önállóan megélni nem tudnának a nagy felnőttek? Vagy a kedves pasija/vőlegénye/férje anyuci pici fia, és nem lehet elrángatni otthonról? Akkor nem anyóst kell szidni!

Én egy percig sem éltem együtt anyósommal, (pedig vele még nagy baj nem is lenne, sőt). A saját szüleimmel sem bírtam egy fedél alatt élni a párommal, nem ők nem jöttek ki egymással, hanem én a saját szüleimmel. Jobb külön. Inkább fizetem a lakbért, a rezsit, amit ott nem kellett volna, de a magam életét élem a férjemmel együtt.

Az ilyen nők ne ország-világnak szidják anyós pajtit, költözzenek külön, és kész! Nem ám odapottyantják a gyereket anyós pajtihoz, aztán még nekik áll feljebb!

Mondom: én sem bírnék még a világ legtündéribb anyósával sem együtt élni, nemhogy egy háklis boszorkánnyal, de tettem róla, hogy ne is kelljen!

2015. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem a férfi anyja a problémásabb, hanem amíg a férfi nem lát vetélytársat az apósában, mint idősebb férfiban, a nő azt lát az anyósában. És kölcsönösen néha.

Általában a nő szereti dirigálni az úgynevezett háztartást. Az ő elképzelései szerint legyenek a dolgok. Na mármost, összeköltözik anyós és menye: ha anyósnál laknak, nyilván az anyós sem enged a saját megszokott dolgaiból, a nőt meg irritálja, hogy nem lehetnek a dolgok a saját elgondolásai szerint, hisz ő is ott lakik. Ebből aztán millió egy vita keletkezhet.

Ezért jobb, ha a nőnek is megvan a maga kis háztartása, meg az anyósnak is. Még a saját anyjával sem jön ki feltétlen a nő ilyen dolgokban, hát akkor egy nővel, akit ő nem tart családtagnak, nem néz fel rá, mint ahogy mondjuk egy nő valamilyen szinten felnéz és tisztelettel viszonyul az anya vagy a nagyanyja iránt (vagy egyéb nála idősebb nőrokon iránt).

Tök egyszerű ez.

A férfinak viszont pár extrém esetet leszámítva, eszébe sincs az apóssal dominanciaharcot folytatni. Az anyóssal meg alapból nincs miért, külön neműek.

2015. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Dehogynem...csak anyu anyja, ugye, nem anyós.


A vejek meg nagyrészt sokkal jobban kijönnek az anyósukkal, mert a tevékenységi területük nem ugyanaz.

2015. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
igazakat ir szerintem mindenki ,jobb kerulni a helyzetet es kesz.aki egyeb okok miatt nem tud kulonmenni ,az igy jart .mondjuk azert azt megneznem ha fordulna a kocka ,anyos koltozne a fiatal hazasokhoz ,teljesen biztos vagyok benne ,hogy a magaenak erezne a haztarstast ,sajat maga legjobb belatasa szerint rendezkedne...
2015. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De!Nő vagyok és Az én párommal két évig éltünk nálunk,és a mai napig úgy nyilatkozik róla,hogy mennyit köszönhetünk a szüleimnek.És ez igaz is,bár tény,hogy anyám soha nem szólt bele semmibe velünk kapcsolatosan.
2015. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Mi nem lakunk egyik szülővel se saját családi házunk van. Van egy 2 évesünk és most 6 hónapos terhes vagyok. Tegnap előtt engedtek ki a kórházból 2 hétig feküdtem benn,mert annyira görcsöltem. Szigorú fekvést írtak elő és,hogy ne csináljak semmit csak pihenjek. Főzni szabad de pl porszívózni nem. Anyósom nyugdíjas, anyukám dolgozik. Amíg kórházban voltam a férjem vett ki fizetés nélkülit és maradt a kicsivel. Anyukám most elment betegállományba,hogy kitudjon jönni nekem segíteni a kicsivel kapcsolatban illetve takarítani amit én nem tudok. 2 hétig marad. Anyósom viszont közölte,hogy ő max annyit segít,hogy hoz nekünk enni minden más az én dolgom ne lustálkodjak hisz nincs semmi bajom ha kiengedtek és neki amúgy se volt ilyen baja. Szó szerint.
2015. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!