Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi lesz a sorsa az ilyen...

Mi lesz a sorsa az ilyen végtelenül nagyképű / pökhendi / arrogáns embereknek?

Figyelt kérdés

a fiútesómról van szó. Sajnos eléggé vékony, szerencsétlen alkat külsőleg (én sem vagyok több 40-nél) - és sajnos az IQ-ja sem lehet több 80-nál.

20 évesen a sok életben elszenvedett csalódások hatására szinte élni nem akart, "nincs mit vesztenem" filozófiája volt. Beszólogatott ilyen jóval nagyobb embereknek, hogy "mit bámulsz", azok pofáncsapták, őneki meg fogalma sem volt, miért kapott verést. Az ok-okozatot ő nem tudja összekapcsolni.


Beszállt ilyen hip-hop táncos majd gördeszkás klubba, ott legalább lettek haverjai. Ivelt felfele a "karrierje", ez arányosan egyre inkább "lesz.arja" a külvilágot. Egykori "barátjának" pl. a villamosról két kézzel mutatott be, nem érdekelte hány ember volt ott. Az egykori iwiw-en irt be tök idegen embereknek, hogy "mit nézegetsz annyit???"


Most 30 évesen ott tartunk, hogy az egész megjelenése, kisugárzása maga az arrogancia. Sajnos nekem kell azt mondanom, hogy a mosolyából árad az önelégültség, a nagyképűség. Kb. az atya úr istennek képzeli be magát. Ja és nemrég megint összerúgták...


2015. júl. 21. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majd akkorát kap hogy kórház. Majd megunják a barátai ezt a viselkedés és egyedül lesz amíg nem változtat a viselkedésén.
2015. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy aki ilyen szinten nem a valóságban él, azzal nem lehet mit csinálni...max pszichológus. Ennek tényleg nem ártana felnyitni a szemét. Kemény munka.
2015. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakember kellene neki, mármint ha értelmileg van azon a szinten, hogy el lehet vele beszélgetni (Kérdező utalt rá, hogy értelmileg nem lehet nagyon jó)...
2015. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pszichológus is csak akkro jön szóba ha ő saját maga jön rá, hogy nem jó így és változtatni szeretne. Igen a tesód, de sajnos nem tehetsz semmit ezért a legjobb út ha függetlenedsz tőle. 30 évesen már ő sem kisgyerek, meg van a lehetősége észrevenni mások hogyan élnek, de az is lehet h ez soha nem következik be. Egyébként ha már a sorsát kérdezed, passz. Bekerülhet rossz társaságba, drogozás, lopás, csalás, szerencsejáték, ebben a mostani helyzetben a legjobb kimenetel az ha lógatja a lábát és mondjuk vki főz-mos-takarít rá. Jut eszembe, ez az atyaúristen pl tud főzni, eltartja magát, tudott egyáltalán önállósódni van anya pici fia maradt?
2015. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyedül marad, barátok nélkül, majd alkoholizmusba menekül, vagy drogokhoz nyúl, és az aluljáróban végzi a saját piszkában fetrengve. A másik lehetőség, hogy megpróbálsz rajta segíteni.
2015. aug. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!