Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha egy arrogáns...

Mit csináljak ha egy arrogáns p*ccsel vagyok össze zárva?

Figyelt kérdés

Bemutatnám magamat aztán őt :


Én : A mának élek. Imádok a haverjaimmal lenni. Szókimondásom miatt gyakran bajba kerülöm. A sulimban a leggyakrabban látogatott helyiség az igazgatói. Lázadok a szüleim ellen , akik egy olyan lányt akarnak belőlem nevelni aki nem én vagyok. Igazából nem is érdekeli őket hogy én ki vagyok , csak a külvilág felé mutassam jót. A Green Day és a SUM41 a kedvenc együtteseim. Utálom a semmit mondó nyálas pop zenéket és a médiát. Legfőbb ismertető jeleim : bő felső , csőgatya , lófarok , gördeszka , Converse cipő


Ő : Olyan sűrűn cseréli a nőit mint a zokniját. Hihetetlenül nagyképű , arrogáns , képmutató. Néha csodálkozók hogy befér az ajtón. Ezek mellet még sznob is és azt hiszi övé a világ. Felháborítóan bele pofázik a magán életembe és egy barom. Komolyan eddig azt hittem hogy az exem gáz , utána jött Ő és bebizonyította hogy nála nagyobb tapló nincs.

ismertető jelei : óriási önbizalom, szédítő mosoly , márkás cuccok , gyógyítatlanan s*gfej szindróma


Na most képzeljétek el hogy egy olyan lányt mint én és egy olyan majmot mint ő egybe raknak mi történik...HÁBORÚ ! Az vicc hogy az egészet ő kezdte , én kivételesen megpróbáltam jó kislány lenni és még kedves is akartam lenni. Az egész úgy kezdődőt hogy anyámék leadtak a nyárra engem egy közeli barátjukhoz és a " kedves " fiához , mert üzleti okok miatt Németországba kellett utazniuk. Így történt hogy egy egész nyárra össze leszek zárva vele. A konfliktusok abból kezdődtek hogy nem csábultam el a sármának és ezt ő zokon vette , és a fejébe vette hogy minden áron lefektet. Én próbáltam szépen lekoptatni tényleg , de mikor nem hatottak a szép szavak belém bújt a kisördög. Eljátszottam hogy benne vagyok és bekötöztem a szemét avval a jelszóval hogy piszkos dolgokat csinálok vele. Igazából még kedves is voltam , nem értem mi a baja a rúzzsal és fogkrémmel... Másnap arra ébredtem hogy valami ragacsos trutyi vagyok be kenve. Innen indult minden Azóta minden egyes nap folyik a hadakozás. Már kezdek bele unni ebbe a hülye játékba. Nincs már egy csepp nyugtom se , de nem tudom hogy lépjek ki méltóság teljesen , úgy hogy ne én legyek a vesztes fél. Így hát elhatároztam : valami nagy durranás kéne , amitől elszáll az önbizalma és fehér zászlót lenget. Csak az a baj hogy nem szál meg az ihlet. Ötletek ?



#harc #nagyképű szindróma
2013. jún. 26. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már saját magad leírása annyira felidegesített, hogy nem olvastam tovább, bocs.
2013. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten gyerekesek vagytok, bocsi. Törődj a saját dolgoddal, az fogja a legjobban zavarni.
2013. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Szerintem összeilletek.
2013. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
ez szerelem:)
2013. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jézusom. hány éves vagy, 12?
2013. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pont Te mindenbe belepofázik, Neked sem kisebb a szád

a Green Day nem jelent semmit, 2 kölköm szereti és én is, amúgy a SUM 41-k is van egy, két jó száma,igazából egy dacos lány vagy, a többibe nem mennék bele

amúgy Neked kell alkalmazkodni, mert nem vagy otthon,

kicsit formálódj, mert nehéz lesz így, de ez csak tanács N

http://www.youtube.com/watch?v=g8z-qP34-1Y

2013. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó így vissza olvasva beismerem tényleg gyerekes így leírva. Pedig sose voltam ilyen , de mikor olyanokat csinál hogy leéget az a srác előtt aki tetszik és utána a képembe röhög és általában ilyen aranyos dolgokat csinál akkor felmegy bennem a pumpa és nem bírok közönyös lenni. Ez az egész kezd át menni egyre komolyabb dologgá....
2013. jún. 26. 20:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ahelyett, hogy "háborúzol" vele, inkább a kibékülésen kellene gondolkodnod. Lehet, hogy a külsőségek mögött egy normális valaki a srác, én valószínűleg a helyedben próbálnék vele kibékülni. És az sem lenne butaság, hogyha tudatnád vele, hogy szeretnéd, ha normálisan meglennétek, de eszed ágában sincs lefeküdni vele. Lehet, hogy ismered a My Chemical Romance együttest, a Green day-hez kicsit hasonló punk banda. Na, javasolni tudom az ő felfogásukat: sz@rd le, akik bosszantank, és próbáld meg a megtalálni a helyzet esetleges pozitívumait. 16/f
2013. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetek kolbászt
2013. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mi ez? MI A FA**OM EZ?!!

Ha tippelnék akkor ez egy olyan sablonos leírás amit még egy fogyatékos is megért éppen ezért 11-12 évesek lehettek... tudjátok amikor egy fiú, és egy lány utálják egymást, de a film/mese végén beleszeretnek egymásba... toy... uram isten... mind2 egy gyöke**k vagytok... főleg a lány...

2014. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!