Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez normális testvérek között?

Ez normális testvérek között?

Figyelt kérdés

Egyik éjjel kimentem az erkélyemre cigizni. A szembe szomszédéknál az egyik emeleti szobában nyitva volt az ablak, és égett a villany. Nagy üveg ablak meg üveg ajtó nyílik az erkélyükre, és mivel ebben a melegben nyitva volt minden, láttam, hogy a bátty és a húga az ágyon feküdtek. A tv-t nézték. A lány a báttya mellkasára hajtott fejjel nézte a tv-t.

Igaz, ami igaz, lehet kicsit beteg vagyok, de visszamentem a távcsövemért. Néztem őket egy darabig, de semmi sem történt. Fél óra múlva a lány kiment a szobából, a srác

meg lekapcsolta a villanyt.


Azért kérdezem, mert mi a húgommal sosem csináltunk ilyet.

Persze öleltük már meg egymást, de nem így, hogy fekszünk az ágyon, és ő a mellkasomra hajtja a fejét, és így fekszünk sokáig.

Nem tudom, ezek szerint több van köztük a testvéri kapcsolatnál, vagy ez normális?


2015. júl. 21. 21:56
 1/7 anonim válasza:
96%
Szerintem ebben nincs semmi különös. Mivel más egyebet nem láttál, így valószínű, hogy csak erős köztük a testvéri szeretet, meghittség.
2015. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Te h*lye vagy :)
2015. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiii ***** válasza:
95%
Normális ez, nyugi. :)
2015. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Mi sem vagyunk bátyámmal agyonölelkezős fajták. Bátyám inkább az a fajta, aki szeretetből az orrom alá fingik.

De ismerek olyan testvérpárokat, akik simán ilyen viszonyban vannak, és ez csak testvéri szeretet... vagyis, mint a korábbi hozzászóló is írta, az egy nagyon meghitt testéri szeretet. Valószínűleg nagyobb szeretetben nevelkedtek, mint pl. mi. Nálunk a versengés és egymás szívatása volt az amivel ki lehetett vívni a fater elismerését.

2015. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is ez még simán belefér.

Sokkal szaftosabb sztorira gondoltam :)

2015. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 2 húgom van és 1 bátyám nálunk gyerekkorban elég jó volt a kapcsolat, de ennyire nem voltunk közel egymáshoz...pl mindenkinek külön elfoglaltsága van...


unokatesómék együtt mennek moziba, meg szórakozni...ők sokkal közelebbi kapcsolatban állnak, igaz ők csak 2-en testvérek (F+L), de mégis nagyon jó a viszonyuk...

róluk simán eltudom ezt képzelni, de azt, hogy szex vagy hasonló legyen az esélytelen...


22F

2015. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hugommal mi is jó tesók vagyunk, kb. majdnem ennyire, nincs ebben semmi gáz.

Viszont hasonló sztorim nekem is van, de az durvább.

kb. 10 éve történt, apám munkahelyének üdülőjében voltunk nyaralni a balatonon. 16 éves voltam, mindenre kíváncsi. Egyik este az egyik faházba egy velem egy korú fiú és lány ment be, nem ismertem őket. Gondoltam, talán párok és gondoltam, belesek hozzájuk, hátha látok vmi érdekeset. A faház vége egy bokros részen volt, ott egy kis ablakon tudtam biztonságosan belesni. Minden nap belestem, míg egyik nap azt láttam h a lány szopja a srácot. Utána is leskelődtem még de nem láttam később semmit. Az utolsó napon tudtam meg tök véletlen...testvérpár, ha jól emlékszem a lány 14, a srác 16 vagy 17 éves volt.

Ilyen is van de gondolom ritka.

2015. júl. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!