Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Éreztetek már olyat, hogy...

Éreztetek már olyat, hogy sokkal jobb életetek lenne a testvéretek nélkül?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 17:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként amikor martuk egymást, sokszor mondtuk, hogy jobb lett volna ha egyke lennék.

Felnőttként áldom a sorsomat, hogy van két testvérem akikkel igazi jó testvéri kapcsolatban vagyunk. Én örülök, hogy vannak testvéreim.

2015. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
94%
En csak olyat szoktam erezni hogy sokkal szarabb lenne a testverem nelkul , bar meg kell hagyni neha rettento idegesito viszont en kifejezetten boldog vagyok hogy van egy testverem akire mindig szamithatok es o a verembol van es lessz is . Te miert gondolod ugy hogy jobb lenne a testvered nelkul ?
2015. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ez sosincs így szerintem, csak ha eléggé elfajult a helyzet
2015. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem gondolnám... mindig úgy gondoltam, hogy nekem sokkal jobb az életem, hogy van.
2015. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Felnőtt férfi létére folyton hisztizik és lekezelően beszél mindenkivel én nem igazán viselem jól a veszekedést a szüleimet egyáltalán nem érdekli. A vergődése ellenére amire elfingja magát megkapja míg én alig valamit vagy ami fele annyiba kerül, mint az övé. Ezek miatt sokszor úgy érzem, hogy meg se kellett volna születnem, mert évek óta ez megy és nem tudom meddig viselem még
2015. júl. 25. 18:05
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amióta megszületett ezt érzem. Ennek már 7 éve.
2015. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem!!! Imádom a húgomat!!! Inkább az van, hogy sokszor féltem, hogy baja lesz, van egy örökletes betegsége, és mindig rá kell szólni, hogy vegye be a gyógyszerét, mert szereti "elfelejteni"...
2015. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Soha.
2015. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Utoljára kb. 11 éves koromban, egy veszekedésnél. Azóta soha.
2015. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!