Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem önző és igazságtalan...

A nővérem önző és igazságtalan, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apa 2 éve húsvétra és születésnapomra meglepett egy iPaddal, amihez sikerült jó áron hozzájutnia. Hogy a nővérem ne érezze magát rosszul, neki vett egy telefont, ami viszont kicsivel többe is került. A tesóm szobájában van egy asztali gép, egy kis laptop, ami az övé, és ma érkezett egy nagy laptop, amit majdhogynem megint csak apa vett meg neki. És természetesen nála van az iPadem, amit nem hajlandó odaadni nekem, mivel szerinte én nem is használom ( most vagyok itthon kb az első egész hete, eddig egész nyáron nem voltam itthon). Amikor emlékeztetem rá, hogy tulajdonképpen az a tab az enyém, nem akarja odaadni, és képes meg is ütni, ha nem hagyom annyiban. Mit tegyek? Egyszerűen vegyem el?
2015. aug. 6. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 15, 25? én ezt gyerekes dolognak tartom amit ő csinál. egy kulturált ember pláne ekkora gép-parkkal maga mellett inkább hatalmi okokból műveli ezt (majd ő megmutatja ki itt a nagymenő, illetve másik tippen, akármennyi gépe is van, az iPad presztizstárgy számára, menő, és reménykedik hogyha feladod a visszaszerzési törekvéseidet, az is az övé. Szerintem ha kettesben vele nem tudod megoldani, szüleitekkel beszélj akár az ő jelenlétében. És innentől kezdve én biztos zárnám a szobámat vagy eldugva tartanám az iPadet ha ennyire nem tudja tisztelni mások magántulajdonát.
2015. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én visszavenném az tuti. Ha pampog, mondd hogy kérdezzük meg apát kinek vette. Ilyen nincs! Ha a tiéd akkor a tiéd! Továbbiakban akkor sem adnék kölcsön neki semmit, ha szépen kéri.
2015. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok, ő idén lesz 20. Sajnos mikor Anya próbált beszélni vele, Vele is szembeszállt, Apa is hiába próbált segíteni, mert azt mondta, sajnos Angliából Skypeon Ő hiába próbál igazságot tenni. (Apa kint él 7. éve.)
2015. aug. 6. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Odamennék és elvenném.

Anyukád meg ne legyen bár ennyire béna. Ő a szülő. Tegyen rendet.

2015. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem is olyan nagy a korkülönbség! Mi az hogy próbált? Az a tiéd, vedd el és kész! Anyud meg szóljon rá, hogy azonnal adja vissza! Ennyi. Hogy lehet ezt csak próbálni?
2015. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kimegy WC-re vagy elmegy valahová, szimplán bemennék a szobájába és visszavenném. Na azért álljon meg a menet. Azt te kaptad szülinapodra, a tiéd. Neki van 2 laptopja már, ha jól értelmezem, szóval maradjon csendbe. Ha sikerült visszaszerezned, akkor nagyon dugd el és oda ne add neki még egyszer.
2015. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát jóhogy elvenném, mit képzel a tesód, tényleg elég önző,ne hagyd.
2015. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem baromira önző dolog, hogy van ennyi gépe, amin tud netezni, és még a tiédet is elveszi? Szerezd vissza tőle, amikor nincs otthon, de a szobájában van az iPad.
2015. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem azért vette el mert kéne neki, szimplán mert egy irigy p...a akinek rosszul esik ha másnak is van öröme. Ha nincs otthon, lopd vissza és rejtsd el.

1 telefonom és 1 asztali gépem van, SEMMI olyan nincs amit Ipaden tudok csinálni de ezeken nem.

2015. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!