Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Irigy és áskálódó fiútestvérre...

Irigy és áskálódó fiútestvérrel mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bátyám gyerekkorunk óta ott nekem keresztbe, ahol csak tud. Imád nekem ártani, kárt okozni. Ma reggelre is csodás meglepetéssel szolgált: az éjszaka szétvagdosta ollóval az összes rövidnadrágomat. Előzmény: tegnap egy közös lányhaverünk kettőnk előtt kijelentette, hogy nekem sokkal jobb lábaim vannak, mint a bátyámnak. Erre bedühödött, és tönkretette az összes rövidgatyámat, hogy "ne tudjam mutogatni" az állítólag "jó lábaimat". Normális az ilyen ember vagy elmebeteg? Én az utóbbira szavazok. Ja és nem gyerekről van szó, hanem huszonnégy éves "felnőtt" emberről.

2015. aug. 11. 10:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi. Kiverném az összes fogát. Aztán irány a pszichológus. Beteg!

Szüleid mit szólnak ehhez, mit tesznek?

2015. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves bátyád van... viszont egy kezdődő elmebeteg esetét leírhatod és lehet, hogy később bestseller lesz :) csak tanulmányozd és figyeld :)


Viccet félre, nem 100-as, egy felnőtt ember így nem reagálhat egy ilyen piti dologra.

2015. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
A szüleim nem veszik komolyan a dolgot, mindig mentegetik a bátyámat, hogy szegényke csak túl érzékeny, mindent a lelkére vesz. Amikor kapával fejbe vágta a szomszéd srácot, akkor is ezt mondták, és akkor is, amikor a volt barátnőjén úgy állt bosszút a szakítás után, hogy belopózott az alvó lányhoz, és levágta vállig érőre (miközben a lány aludt) a gyönyörű, derékig érő haját.
2015. aug. 11. 11:03
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Keress a környékeden egy fiatalabb alfanőt, mond el, az rászál hobbiból, azt is megbánja hogy megszülett...
2015. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%
Jobb lábaid vannak XD Te lány vagy ugye?
2015. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Mindketten fiúk vagyunk. Én nem tudom megítélni, hogy jobb lábaim vannak-e, nem szoktam a lábaimat nézegetni és másokéhoz hasonlítani. Az tény, hogy a bátyám meglehetősen pipaszár lábakkal van megáldva, de ezért még nem kéne mások ruhatárát tönkretennie. Ja és megfenyegetett, hogy ha bármikor a jövőben "mutogatni" merem a lábaimat, akkor kitalál rólam valami jó kis lejáratósztorit és elterjeszti a haverok körében (pl. kitalál olyat, hogy meleg vagyok vagy kleptomániás).
2015. aug. 11. 11:21
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel a bátyádat és szüleidre alaposan piríts rá, hogy most szépen 1) megtérítik a károdat 2) ha szerintük ez normális akkor ők is betegek, amúgy ne érdekeljen mit terjeszt el rólad, mert valszeg az egész hely tudja hogy nem komplett
2015. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%
ja és nem valós adat terjesztéséét is fel jelentheted, ha most hagyod magad akkor neked annyi
2015. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
apropó a helyedben zárt tennék az ajtómra és éjszakára is bezárnám
2015. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, én nem látok más megoldást csak a sz.arbekenős módszert.


Amikor nagyvécézned kell ne a wcbe csináld, hanem tedd félre a termést és a kakival kend be a szobája falát (érdemes olyankor csinálni, amikor nincs otthon).

Lehetőleg az ágya környékét és ágya feletti részt is, az íróasztalát meg minden olyan részt a szobában, ahol gyakran szokott tartózkodni.

A lényeg, hogy ne csak elmaszatold, hanem rendesen csináld meg.


Képzelheted mekkora lesz a meglepetése amikor hazajön! Egy életre megtanulja, hogy veled nem lehet szórakozni.


Most lehet, hogy elsőre azt gondolod, hogy ez egy kicsit durva, de te is látod, hogy a dolog nem itt kezdődött. Írod, hogy már gyerekkorod óta ott tesz keresztbe ahol tud. Végre a sarkadra kell, hogy állj és meg kell állítsd a hülyeségeit.


Az a gond, hogy az ilyen pszichopaták, mint a tesód köztünk járnak és nincs senki aki a rendes útra terelné vissza őket.

2015. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!