Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Irigy és áskálódó fiútestvérre...

Irigy és áskálódó fiútestvérrel mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bátyám gyerekkorunk óta ott nekem keresztbe, ahol csak tud. Imád nekem ártani, kárt okozni. Ma reggelre is csodás meglepetéssel szolgált: az éjszaka szétvagdosta ollóval az összes rövidnadrágomat. Előzmény: tegnap egy közös lányhaverünk kettőnk előtt kijelentette, hogy nekem sokkal jobb lábaim vannak, mint a bátyámnak. Erre bedühödött, és tönkretette az összes rövidgatyámat, hogy "ne tudjam mutogatni" az állítólag "jó lábaimat". Normális az ilyen ember vagy elmebeteg? Én az utóbbira szavazok. Ja és nem gyerekről van szó, hanem huszonnégy éves "felnőtt" emberről.

2015. aug. 11. 10:52
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ezt most már én is látom meg talán az apám is egy kicsit, de ő nagyon édesanyám hatása alatt áll. Anyám meg betegesen imádja az elsőszülöttjét, évtizedes barátságokat is megtagadott már amiatt, mert valaki bírálni merészelte (jogosan) az ő Andriskáját. Anyám már annyit falazott neki, hogy az túlzás, és annyi pénzt kifizetett miatta, hogy abból már kocsit lehetett volna simán venni.
2015. aug. 11. 22:38
 22/32 anonim ***** válasza:
Gyámügyön nem lehet jelenteni az ilyet, hogy közveszélyes a gyerek és a szülei nem hajlandóak semmit se tenni ellene?
2015. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
el kell költözni, aztán anyád nézhet egy idő után, mert ha össze lesznek zárva idővel neki is tele a hócipője Andriskával.ha még tanulsz nem árt koleszba menni
2015. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
ja és a helyedben igenis feljelenteném, mert egyszer az életben igenis legyen felelősségre vonva, ha pedig balhézik egyszerre kell kihívni a mentőt és a rendőrséget és akkor elviszik az idegosztályra, ahol legalább papír lesz róla, hogy valami nincs rendben. a későbbiekben pedig ha megint lesz valami csak elő kell venni ezt a papírt és máris jobban fogtok állni(minden iratot, mind a rendőrségtől, mind az idegosztályról származókat gyűjteni kell bármilyen eset esetére)
2015. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
"Gyámügyön nem lehet jelenteni az ilyet, hogy közveszélyes a gyerek és a szülei nem hajlandóak semmit se tenni ellene?" 24 éves felnőtt, nem gyerek
2015. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Istenem ,hogy jobb lábaid vannak, szegényem, hogy tudta túl élni a traumát [/sarcasm]

Szerintem állj anyádék elé a gatyák maradványaival és mondd meg hogy akkor vagy a tesó, vagy ők de térítsék szépen meg ha már eddig a "szent kicsi fiúcskájuk"ról nem hitték el hogy hülyeségeket csinál.

Egyébként a volt barátnő feljelenthette volna betörésért és úgy tudom a hajlevágós mutatványt is számítják valaminek (angolul assault, nem tudom itt mi).

Egyetértek egyik hozzászólóval, egy agresszívabb csaj nagyon durván be tudná törni. Van egy ilyen barátnőm, a pasiját úgy jellemeztem "egy bunkó agresszív paraszt akit annyira durván törtek be hogy a szeméből csillog a segítségért kiálltás". Hidd el, jót tenne neki. Egyébként ez a viselkedés még egy 14 évestől is szánalmas.

2015. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Amúgy elvileg a pszihiátriát/elmegyőgyintézetet/idegosztályt/vigyorgót/boldog farmot (hívd ahogy jól esik) ilyenkor lehet értesíteni hogy ön és közveszélyes személy él nálatok, a szomszéd srácot meg a lányt is elhívod hogy meséljenek, szerintem másnap már mennek is érte.
2015. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Édesanyámat nem szeretném megszomorítani, ő (szó szerint) belepusztulna, ha az elsőszülöttje valamilyen büntetést kapna.
2015. aug. 13. 12:45
 29/32 anonim ***** válasza:
Az nem kifogas, hogy koraszulott volt...es? En is 7 honapra szulettem megsem csinaltam ilyen hulyesegeket. Szuleim sem ovtak a szeltol. EGeszseges a tesod (marmint szellemileg tudjuk, hogy nem de testileg igen) akkor miert feltik meg mindig annyira?
2015. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj meg, de édesanyád legalább olyan beteg mint a bátyád.
2015. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!