Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Irigy és áskálódó fiútestvérre...

Irigy és áskálódó fiútestvérrel mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bátyám gyerekkorunk óta ott nekem keresztbe, ahol csak tud. Imád nekem ártani, kárt okozni. Ma reggelre is csodás meglepetéssel szolgált: az éjszaka szétvagdosta ollóval az összes rövidnadrágomat. Előzmény: tegnap egy közös lányhaverünk kettőnk előtt kijelentette, hogy nekem sokkal jobb lábaim vannak, mint a bátyámnak. Erre bedühödött, és tönkretette az összes rövidgatyámat, hogy "ne tudjam mutogatni" az állítólag "jó lábaimat". Normális az ilyen ember vagy elmebeteg? Én az utóbbira szavazok. Ja és nem gyerekről van szó, hanem huszonnégy éves "felnőtt" emberről.

2015. aug. 11. 10:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ezek már durvább sztorik! Tényleg baj van vele. Bocs a bestselleres poénkodásomon, ezeket tényleg nem lehet lesöpörni azzal, hogy túl érzékeny a lelke. Szüleid mindebből csak ezt szűrik le?
2015. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Igen, a szüleim mindebből csak ezt szűrik le. Sose szidták le, sose fegyelmezték a bátyámat, mert szegényke koraszülött volt, hét hónapra született, kicsi súllyal, őt csak kímélet illeti meg, nem bírálat.
2015. aug. 11. 12:00
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
akkor közöld hogy most már 288 hónapos, még jobban kéne kímélni ki tudja életképes e
2015. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze jogy a szuleid vedik. Egyedul senki se tud ilyen hulye lenni.


Amit leirsz udv a pszichopatakkal megaldott klubban. Olvasd el pl haare kimelet nelkuljet. Es ha a szuleid annyira vedik te meg felnottel huzz el a csaladodtol. Ha ez tenyleg csak a felszin amit irsz mas eselyed ugysincs.

2015. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 #Read#and#sport válasza:
100%
Nezd... Szerintem egyszer be kene torolj neki egyszer! Merj a sarkadra allni, mert akkor latni fogja, hogy ezek utan is igy fogsz cselekedni es talan nem lesz vele tobb problema. Ha ezek utan is igy viselkedik, akkor-nem vicc- keress fel egy pszihologust. Es ne haragudj, de anyudek sem szazasak, ha nem tesznek semmit ez ellen.
2015. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva, amiket példaként írtál...Nem sok idő, és nemcsak nadrágot fog szétvágni, meg hajat levágni (a lány apja helyében én elintéztettem volna azt az elmebeteg fejét), hanem ennél tovább fog menni, és bántani fog valakit. Hátha akkor leültetik, és megszabadulsz tőle, a szüleid meg ha sose szóltak rá, és hirtelen bekeményítenék, még lehet, hogy rájuk gyújtaná a házat...
2015. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Ő beteg! Ha nincs megfegyelmezve, akkor azt hiszi, hogy neki mindent szabad. Egyre brutálisabb lesz idővel.

Keress fel egy pszichológust, s kérj tőle tanácsot, hogy mit lehet vele tenni, mi várható?

2015. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%
és a kapás esetnél, meg a lány hajának levágásáért nem vitték be a rendőrök?
2015. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
A szomszéd srácnak adtak a szüleim nyolcvanezer forintot, hogy hallgasson, a lány esetében pedig egyszerűbb volt a helyzet, mert ő maga is megsajnálta az agybeteg bátyámat, s mindenkinek azt mondta, ő vágatta le saját magának a haját, mert már megunta a hosszút. Csak nekem és az édesanyámnak mondta el az igazat, de édesanyám akkor is csak azt hajtogatta, hogy Andriskára nem szabad megharagudni, mert szegényke koraszülött volt, és ő érzékenyebben reagál az élet minden dolgára, mint az átlagember. Mi csak néztünk a lánnyal elképedve anyámra, de nem szóltunk semmit. Szegény anyám azt magyarázgatta folyton a tanároknak is az iskolában, amikor balhét csinált a bátyám, hogy szegény kis koraszülöttet nem szabad megbüntetni, mert ő hiperszenzibilis.
2015. aug. 11. 22:31
 20/32 anonim ***** válasza:
a tesód, nem érzékeny, hanem közveszélyes
2015. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!