Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Irigy és áskálódó fiútestvérre...

Irigy és áskálódó fiútestvérrel mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bátyám gyerekkorunk óta ott nekem keresztbe, ahol csak tud. Imád nekem ártani, kárt okozni. Ma reggelre is csodás meglepetéssel szolgált: az éjszaka szétvagdosta ollóval az összes rövidnadrágomat. Előzmény: tegnap egy közös lányhaverünk kettőnk előtt kijelentette, hogy nekem sokkal jobb lábaim vannak, mint a bátyámnak. Erre bedühödött, és tönkretette az összes rövidgatyámat, hogy "ne tudjam mutogatni" az állítólag "jó lábaimat". Normális az ilyen ember vagy elmebeteg? Én az utóbbira szavazok. Ja és nem gyerekről van szó, hanem huszonnégy éves "felnőtt" emberről.

2015. aug. 11. 10:52
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A bátyád egy idióta. Ha a "jó lábad" miatt erre képes volt, akkor mire lenne képes, ha mondjuk a kiszemelt nője, téged választana?


Anyukád is kezelésre szorul, hogy ilyesmit elintéz annyival, hogy a bátyád hiperszenzibilis.

2015. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Most még csak a nadrágodat vagdossa szét, egy ilyen dühöngő elmebeteg, közveszélyes ember vajon mit tenne, ha a kiszemelt barátnője téged választana? Szétvagdosná ollóval a torkodat, csak mert olyanja van? Anyád meg teljesen hülye, már bocsi, de ezt kezelni kéne.
2018. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!