Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesom hisztis, sokat nyafog...

#Read#and#sport kérdése:

A tesom hisztis, sokat nyafog mit tegyek. Bovebben lent?!

Figyelt kérdés

13/L vagyok a tesom 8/L.. Ez alapbol nagy korkulonbseg, jo lehet van nagyobb is... Mivel, ugymond kamaszodok es ezt teljesseggel meg is elem, csak mas formaban. En az a tipus vagyok aki orakra kepes bevonulni a szobajaba, hogy olvasson, zenet hallgasson vagy egyszeruen csak gondolkodjon csendben, egyedul. Kirandulni viszont szeretek, taborokba jarok es annak ellenere, hogy nem igazan vagyok "bulizos" tipus imadok sportolni(suli idoben van edzesem)... A tesom teljesseggel az en ellentetm, marmint annyit szaladgal es ugral es visit, polo: A szobabol kimegyek a konyhaba es ahogy meglat elkezd visitani ; elkezdem csikizni erre o ut es rug en nem hagyo m magam, holott 5 es fel evvel nagyobb vagyok eredetileg tobb eszem kene legyen, es igy kirobban a verekedes ; jatszunk kint az udvaron locsoljuk egymast es azert kezd el sirni, mert en nagyobb vedret tartok a kezemben es ennek kovetkezteben tobb viz megy ra ; ha megutom (mindig szandekkal teszem, de az okok jogosak pl: eltepi a cuccaim, felhasznalja a cuccaim anelkul, h szoljon stb) elkezd mindig hangosan sirni es meghangosabban es mar ordit, hogy tudjon bearulni anyanal es hiaba csititgatom annal hangosabban ariazik ; ha megkerem valamire (pl: hozzon nekem egy pohar vizet, vagy mittomen' menjen adjon a kutyanak vizet, mert en mosogatok, vagy massal vagyok elfoglalva, esetleg melegitsen a macsekeknek tejet, vagy takaritsa le az asztalom a cuccaitol legrosszabb esetben megkerem a portorlesre) mindig azzal jon, hogy miert o?, hogy en miert nem tudok felallni? mert tul lusta vagyok! es ha azt mondom, hogy nyugodtan csinalja meg, vagy komolyan ott fogok allni mellette amig meg nem csinalja, vagy addig fogom "tepni a hajat" amig meg nem csinalja, nos ennek a kovetkezmenye az, hogy elkezdi a labat csapdosni a foldhoz es hisztizni kezd, harpiat megszegyenito eles hangon. Meg egyertelmuen visit!!! Nagyon hangosan..

En mar arra a variaciora is gondoltam, hogy mikor ilyen kitoresek vannak soron, akkor fogok egy jo nagy csupor vizet es szembe ontom... Kerlek, adjatok tanacsot, mit csinaljak? Tudom, hogy 13 evesen homalyosan latjuk a vilagot vagy mi, de sokszor mar kolosszusokkal jobban van eltorzulva az arcom, a megszokottnal, ugy nezem a tesomat, hogy en most mit is csinalhatnek....



2015. aug. 14. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg nem foglalkozni vele ilyenkor, hagyd ott
2015. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uhh, oke, viszont annak ellenere, hogy csendes tipus vagyok tudok neha hangos lenni es ennek altalaban on-t adok... Nyilas vagyok de fogalmam sincs mi az alter csillagjegyem, Skorpiora gyanakszom, mert nagyon gyorsan felkapom a vizet es akar kivel felveszem ilyenkor a magasabb hangnemet... Lehet, hogy ez neveletlensegnek tunik, de egyszeruen ilyen vagyok, vagy nem is tudom...
2015. aug. 14. 01:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ne várj el többet tőle, ők már csak ilyenek. Néha túlzásokba esnek, ha picit nagyobb és érettebb lesz fejben, akkor ez meg fog változni. Addig csak annyit tehetsz, hogy szépen leguggolsz, a szemébe nézel, és elmagyarázod, mit miért nem szabad. Mellesleg, miután te vagy az idősebb, szót kell, hogy fogadjon neked. Viszont, ha ez adott, neked meg nem szabad ezzel visszaélni, ergo, nem csicskáztathatod. A verés viszont sosem jó módszer, viszont ha már ennyire kiakaszt, akkor max a fülét húzd meg, vagy a fenekére csapj rá, esetleg a fejére. De csak picit, és ne agresszióból. Ha meg nagyon belelendül, vidd el mosdókagylóhoz, és szépen mosd meg az arcát, jó hideg vízzel. Nem kell gyengédnek lenni. Majd fogd meg, és ültesd be egy sarokba,esetleg egy üres szobába, és mondd meg neki, hogy addig nem jöhet ki onnan, még abba nem hagyta. Én így szoktam, de csak akkor, ha már tényleg nincs más választás, és kezelhetetlen.
2015. aug. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15/F és az öcsém 10/F. 1-2éve ugyan ezt csinálta az öcsém és nagyon kiborított. Én is kicsit csendesebb vagyok. Amikor már verekedett akkor (mivel erőfölényben voltam) megfogtam a két kezét a lábaimmal csak annyira a lábait, hogy ne tudjon rúgni, aztán megmondtam, hogy csak akkir engedem el ha lenyugszik. Ez eleinte nehéz volt nagyon de aztán szépen javult a helyzet.
2015. aug. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Te cseszteted, vered, fenyegeted, kihasználod, hogy ő a kicsi, neki meg egy fegyvere van, a hiszti...szerintem nem vele van a baj...
2015. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
vágd fejbe 1 kalapáccsal:D
2015. aug. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Anyádnak kéne megnevelni!
2015. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En 12/L vagyok,hugom 6/L...Kibirhatatlan,idegesito.Az kell neki,ami nekem.Azt csinalja,amit nem akarok,jatsza magat,hogy igy bantottam,ugy cibaltam meg.Megtennem,de tudom,hogy akkor mindig en leszel a rossz.En rahagyom,ha nem hagy akkor se,racsapok a karjara.Akkor uvolt,bearul.Bedugom a fulhallgatom,es nem hallok semmit.Kicsit bunkosag..de en mast nem tudok csinalni.:I
2015. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#4 Nem ertem, miert hasznalnam ki, h o a kicsi... Nem ugraltatom, hanem megkerem es nem ugy, h en kozben ulok a gep elott, hanem ugy, h kozben en is csinalom a dolgom. Jo, hogy neha veszekedunk, de nem verem.. Jezusom, csak marakodunk, mondd mar h neked is van tesod es azert kommenteltel, mert te erted....
2015. aug. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!