Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehetseges, hogy egy testveri...

Lehetseges, hogy egy testveri par vonzodik egymashoz?

Figyelt kérdés

Unoka testverek vagyunk.

En lany,o fiu.

O az idosebb.

Egyfolytaba az olebe ultet,hatulrol ugy olel meg hogy erzem a..

Nagyon szorosan

Es..nem a kezevel..hanem a labaval vagy kulombozo targyakkal csapkodja a fenekem.

Es ez nagyon kinos,de mintha valamilyen vonzodast ereznek iranta.

Es..egyszer ketten voltunk egy szoban,es fekudtunk az agyon.

Csikiztuk egymast,amikor csak ugy haton fekudtem,erre felkenyokolt,es hajolt a szam fele.

De meg se tudtam mozdulni.

De ebbol csak egy hosszu arcra puszi es egy oleles lett.

Ezt is pityeredve irom..


2015. aug. 28. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Van ilyen. De te is tudod, hogy ezt nem szabad és ez nagyon beteg..
2015. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
magyar jog szerint még össze is házasodhattok
2015. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen! És az unokatestvérek már házasodhatnak és elfogadott is! Állitolag már nem vérfertőzés! :)Ha akarjátok egymást,legyetek együtt és kész!
2015. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Privát vélemény alapján nekem meredek, de a jelenlegi magyar jog szerint akár családot is alapíthattok.
2015. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Látom nem tudsz túllépni rajta mert már írtál ki erről kérdést.


Nem kéne vonzódni mert végül is az egyik szülődnek a testvérének a gyereke. De azért olyan eget verő nagy tragédia sem lenne belőle.

16 évesen én is smároltam az unokatesómmal, de csak ennyi. Ma meg egy olyan emlék amin mindketten nevetünk ha szóba jön.

2015. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem beteges, meg olyan, "nincs éppen más, de kanos vagyok" feeling, mert valljuk be, majdnem 4 milliárd más, nem-rokon közül válogathattok mindketten, erre pont családtag kell? Csak áll a pöccse a gyereknek.
2015. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
lehetséges,de meg lesz mindenkinek a (valszeg nem túl jó) véleménye rólatok,ha lesz valam kettőtök között.
2015. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha engedi a törvény, ha nem, szerintem akkor sem egészséges. Lehet még nagyon fiatalok vagytok, és valami frusztráció miatt nem mer közeledni idegen lányok felé.
2015. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
91%

Lannister szindróma...


De komolyra fordítva a szót, hiába, hogy csak unokatestvérek vagytok, hiába, hogy a törvény megengedi, ez attól még vérfertőzés lenne, ha lefeküdnétek egymással és gyereketek születne.

Aztmondod kérdező, hogy pityeregsz, biztos bűntudat miatt.

De szerintem itt az az igazi kérdés, hogy pontosan milyen vonzalmat érzel iránta. Bár akármelyiket is a kettő közül, az rossz. Verd ki szépen a fejedből, felejtsd el, hogy vonzódsz hozzá, nem jó dolog ez.

2015. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Itt nincs szo semmilyen lefekvesrol,sem hazzassagrol.

En 15 o 17lesz.

Koszonom szepen mindenkinek.

Remelhetoleg csak tevhitben gondolkozom.

Jaa

Es hogyan tudnek mar tullepni rajta?

Magam is tudom hogy az naggggyyon gaz.

Es szegyenlem magam.

2015. aug. 28. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!