Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondjam, hogy a nővérem...

Elmondjam, hogy a nővérem hazudik?

Figyelt kérdés

A nővérem már nagykorú, de itthon él, tanul, a tandijat a szüleink fizetik.

Van egy barátja, akit a szüleink nem tudnak elfogadni. Rossz családból származik, a szülei züllenek, isznak. Ezért tiltják tőle. Viszont tegnap a testvérem kijelentette, hogy a barátnőjénél alszik. De én tudom, hogy a pasinál van, s így egész héten nem fog bejárni az egyetemre, mert olyan eldugott helyen él a pasija, ahonnan alig van buszjárat. Többször előfordult már ilyen, de sosem szoltam, sem neki, sem itthon. Tudom, hogy nagykorú, azt csinál amit akar, de akkor sem tudom, mit kellene csinalnom. A vesztébe rohan ezzel a pasival, de nem veszi észre. Ti szólnátok itthon? Vagy tanuljon a saját hibáiból? Nem vagyunk a legjobb testvérek sajnos, de én féltem...hogy valami baja esik, történik vele valami. És soha nem bocsájtanám meg, ha pl tehettem volna valamit, hogy ne legyen baj.

Mit tehetnék? Mi lenne a legjobb?


2015. szept. 15. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy hétig nem jár be, a legtöbb helyen még nem jelenti, hogy nem tud levizsgázni.
2015. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

11: "De én tudom, hogy a pasinál van, s így egész héten nem fog bejárni az egyetemre, mert olyan eldugott helyen él a pasija, ahonnan alig van buszjárat. Többször előfordult már ilyen"


Nem egy hetet hiányzik az egyetemről, hanem többször 1-1 hetet. Úgy már gázos a dolog ebből a szempontból.

2015. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!