Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Az öcsém...

Mit csináljak? Az öcsém nagyon idegesít és zavar

Figyelt kérdés

Az öcsémnek, aki 15 éves mellettem van a szobája és mivel gipszkarton falaink vannak minden áthallatszik. 3-10-ig egyfolytában számítógépezik úgy, hogy közben beszélget a haverjaival fülhallgatón keresztül. Ordítva ocsmány szavakat használna. Ráadásul közben gitározik is erősítővel, ami szintén nagyon hangos.

Ez a dolog kb. 2 éve megy és amikor hazaérek bemegyek a szobámba és hallom, hogy ordít mellettem olyan ideges leszek, hogy rámjön az idegroham, tanulni nem tudok se se sehova koncentrálni. Már szinte sírhatnékom van tőle, hogy az ő ocsmány beszédét kell hallgatnom egész álló nap.( Hétvégén mégjobb akkor reggel nyolctól kb. éjfélig hallgatom.

Mit csimáljak? Hiába szólok neki, leszarja elküld a fenébe( szépen szólva ) Nekem nagyon fontos lenne tanulnom, de így nem tudok mert teljesen elvonja a figyelmem és ideges vagyok.



#testvéri rossz kapcsolat #idegesítő testvér
2015. szept. 20. 19:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%

Fiu vagy? Verd meg jol!

Ha lany vagy, egy fiu haveroddal veresd meg!

2015. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.Ha fiú lennék már tuti elintéztem volna.
2015. szept. 20. 19:14
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

Szüleid ehhez mit szólnak?

Mondd meg nekik, hogy nem tudsz miatta tanulni.

Ha erre sem tesznek érdemi lépést, akkor menj el tanulni egy könyvtárba, vagy valami csendes helyre akár a természetbe. Vagy beülni egy olcsó kávézóba.

2015. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
93%
Én megmondanám anyuéknak, h ha nem akarják, h utcaseprő legyen belőlem és / v nekik kelljen eltartani szóljanak rá a kis köcsögre !! Mert h a tanulás fontos ! Nemde? :D Hány éves vagy?
2015. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
Rontsd el a számítógépét.
2015. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nem tudnak vele semmit se csinálni, hiába szólnak neki az se érdekli őt.

Elmenni itthonról meg elég nehézkes lenne.

2015. szept. 20. 19:22
 7/32 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2015. szept. 20. 19:22
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Igen xDD Csinálj valamit a gépével, amikor nincs otthon :DD Mennyire értesz a gépekhez? Én a helyedben megcsinálnám azt, hogy az alaplapból kihúznám a tápkábeleket :DDDDDDD
2015. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy rászólnak és nem érdekli?

Milyen világ ez?


Amúgy meg szivasd vissza!!!

Tegyél be baromi hangosan valami idegesítő zenét, pl. Barbie Girl vagy Wellhello Rakpart, és játszd le folyamatosan jó hangosan.


Illetve mikor alszik, vagy aludna, kezdj el hangoskodni...

2015. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
Önts a billentyűzetbe kávét vagy kólát! :)
2015. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!