Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Budapesten születtem ahol...

Budapesten születtem ahol ahol lemondtak rólam aminek előnye az volt hogy örökbe fogadhattak.3 éves koromig gyerekotthonban voltam. Most a vérszerinti szüleimet szeretném felkeresni ill. hogy van -e testvérem egyáltalán. Lenne- e értelme?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem. Miert akarsz olyan embereket megkeresni akik teged nem akartak megismerni?

Mi van ha felkutatod oket, megtalalod de kiderul, hogy reszeges, munkakerulo, emberek vagy bunozok. Mi van ha pozitivan veszik, hogy kozeledsz de dcsakis azert, hogy kesobb kihasznaljanak es csak penzt kerjenek allandoan?

Tudom, nagyon negativan kozelitem meg :(

2015. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem értelmetlen. És az sem biztos, hogy van rá jogi lehetőséged, hogy megismerd őket.
2015. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lemondtak rólad sajnos én nem látnám sok értelmét,ne hogy méga végén nagyot kelljen csalódnod.Gondolom nevelőszülőknél nevelkedtél vagy örökbefogadtak.Nem vérszerinti családoddal milyen a kapcsolatod?

Esetleg ha mégsem hagyna nyugodni a dolog egy próbát tehetsz,de főképp testvér/testvéreiddel akard felvenni a kapcsolatot,mert ők azok akik szintén nem tehetnek arról,hogy ilyenek a szüleik.

2015. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyámhivatalnál érdeklődd meg! Unokatesóm a húgával tartja a kapcsolatot, gyámügyön keresztül találták meg a húga szülei. (Mindkettőjüket örökbe fogadták)
2015. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%

Sajnos azt kell, hogy mondjam, eleve a kérdésednek nincs értelme. Nyilván kapsz olyan választ, hogy van értelme, meg olyat is, hogy nincs és mindkettőnél lesznek teljesen jogos érvek. Ez olyasmi, amit NEKED kell tudnod, nem másnak.


Nekem 19 év után adatott meg az a lehetőség, hogy felvegyem a kapcsolatot az édesapámmal. Töprengtem rajta egy-két napot, de rájöttem, hogy ha elszalasztom ezt az alkalmat, akkor talán örök életre bánni fogom és 70-80 év múlva, mikor már nem él, még mindig azon morfondírozok, hogy mi lett volna ha... Jobb, ha most kapsz egy határozott választ, minthogy kétségek közt élj.


Egyébként az én történetem teljes mértékben filmes happy end lett, de ehhez az kellett, hogy erőt vegyek magamon és írjak neki facebook-on.

2015. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

nem lehet tudni előre

én biztosan adnék egy esélyt a dolognak, de lelkileg felkészülnék egy esetleges negatív csalódásra. ha pedig minden jól sül el, örülnék, de benne van a pakliban, hogy nem fognak örülni/nem élnek már/részegesek, drogosok/haszonlesők stb.

vagy, hogy egyszerűen szegények voltak akkor és nem tudtak vállalni

ezt csak akkor tudod meg, ha kideríted

2015. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Olvass a temaban kicsit, szolj hozza, beszelgess kicsit, es meglatod, h dontesz.

www.orokbe.hu

2015. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha eléggé erősnek és felkészültnek érzed magad minden eshetőségre, akkor azt mondom, hogy HAJRÁ!


Ui: szabad megkérdezni, hogy a kérdés kiírása óta változott-e a szándékod? Ha igen (vagy nem) a válaszod, akkor mi indokolja/indokolta a döntésedet?

2015. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Lepontoztatok a honlappal kapcsolatban, pedig nekem is az ottani beszelgetesek segitettek helyre tenni dolgokat, van par orokbefogadott az oldalon, barki, (akar en is), szivesen segitunk.
2015. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem igen.


Biztos, hogy meg tudod találni őket, ha még élnek, és még akkor is dönthetsz, hogy akarsz-e velük találkozni.


Nem szabad addig várni, amíg már nem lesz választásod.(nem tudni, hogy hány éves vagy.)


Én kiváncsi lennék.

2015. okt. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!