Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért elítélendő / megveten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért elítélendő / megvetendő dolog?

Figyelt kérdés

Nem jönnek be a vagány, bulizós, női nadrágot, Zarából öltözködő 'divatfiúk'. Elmegyek mellettük, nem csorgatom rájuk a nyálamat.


Sokkal inkább bejönnek az 'okos fiúk'. Nem arra a típusra gondolok, akiknek csak tanulásból áll az életük. Oda vagyok az olyan férfiakért, akik értelmesek, akikkel bármiről lehet beszélni, primitívség nélkül.


A suliban összehozott a sors egy nagyon intelligens, okos sráccal. Egyből levett a lábamról. Nagyon jól kijövünk egymással. Az osztálytársai szóltak, hogy ne foglalkozzak vele (a sráccal foglalkozom, velük nem). Gyakran bántják, mert jó jegyei vannak, és érdekli a fizika, informatika.


Engem nem érdekel, ki mit gondol a másikról, én majd eldöntöm, hogy kivel állok szóba, és kivel nem. Mondták, hogy nem értik, hogy tudok vele ilyen jól kijönni. Látom, hogy lenézik, amiért ilyen.


A srác egyáltalán nem gáz, vagy ciki. Egy egyszerű, végzős srácról van szó.


Miért kell lenézni azt, aki nem iszik, bulizik, és tanul? Miért kell beleszólni, hogy kivel állok szóba?


19l



2013. márc. 13. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az osztályoddal van a baj, nem veled. Örülhetsz, ha ilyen srácot találtál, aki normális emellett, és jól kijöttök. Az emberek meg irigyek, ne törődj velük.
2013. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert azért nézik le, mert az ilyenek hosszútávon sikeresebbek.
2013. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
* vagyis irígységböl
2013. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kis módosítás: *női nadrágot hordó


Nem arra a típusra gondolok, akiknek csak tanulásból áll az életük, hanem más is érdekli a tanuláson kívül.


u.i.: siettem, nem olvastam vissza :)

2013. márc. 13. 17:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy egy ilyen kapcsolatból lehet hosszútávú harmónikus kapcsolat.
2013. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A női nadrágot hordó fiúk köcsögök.
2013. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

És majd meglátod többre is viszi ,mint ezek az "Zara" utánzó züllött majmok,már bocs a kifejezésért.

Én pl mindig is lenéztem a márka utánzó majmokat,ez egyenlő az egyéniség hiányával.

2013. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazából nincs semmi köztünk, csak nagyon jól kijövünk. Sokat nevetgélünk :) (bár néha látom, hogy zavarban van, de ettől eltekintve nagyon jóban vagyunk)


Ő szokott az lenni, aki szól, hogy 'térjek észhez', ha nyavalygok a suli miatt :)

2013. márc. 13. 17:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A sors eléggé meg szokta tréfálni az olyan embereket mint akik lenézik a barátodat. Lehet hogy akik most nem tanulnak és jenézik őt a jobb jegyei miatt, azok majd segédmunkásként fognak dolgozni az ő építkezésén. Olyan világot élünk egyre inkább hogy csak a legkitartóbbak és legszorgalmasabbak, és legcéltudatosabbak tudnak sikeresek lenni. Akiknek ciki a tanulás azok már most megpecsételték a sorsukat.
2013. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a menő , cuki fiúk jönnek be.
2013. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!