Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bűn, aki szerető?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bűn, aki szerető? Megvetendő dolog? Lent.

Figyelt kérdés
Bárkivel előfordulhat, hogy beleszeret egy házas, vagy legalábbis kapcsolatban lévő emberbe és ő ugyanígy kezd érezni. Tudom, nem szép dolog, de nehéz küzdeni ellene. Nektek mi a véleményetek erről? Ki volt már közületek szerető és mi lett belőle?
2012. jan. 21. 18:46
1 2
 1/11 zseni001 ***** válasza:
Hááát egy kicsit az. Meg, ha belegondolsz, ebből valaki sérül mindenképp.
2012. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az nem olyan vészes szefintem, ha valódi érzelmek vannak és később fel is vállalják.

De az esetek többségében csak szex van.

Amikben voltam ptt csak az volt.

2012. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak én érzem így, de ha én tudom, hogy az illető házas/kapcsolatban van, alapból "taszít" és csak barátként nézek rá. Ha belegondolsz, az illető akármit is mond, szeret a társával lenni, amibe te belerondítasz. Valószínűleg, ha ő is így érezne, akkor már nem lenne a párjával :) szóval szerintem igen, megvetendő.
2012. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem akkor bűn, ha az adott személy kiszúrja magának a házas embert, és az egyébként nem akarna tőle semmit, de addig teper, amíg végül kialakul a viszony köztük. Persze itt is a házas ember a fő bűnös, de a szerető is az!

Ha viszont úgy alakul ki a dolog, hogy tényleg kialakul köztük a vonzalom, és egymásba szeretnek, hát akkor a szeretőt nem tartom bűnösnek, bár nem tartom épp etikusnak... de akkor nem igazán tehet róla.

Viszont őszintén sajnálom azokat, akik ilyen szerető helyzetbe kerülnek, ez olyan megalázó lehet, hogy tetszel valakinek, de azért annyira nem, hogy téged válasszon. Nekem ezt biztos, hogy nem bírná az önérzetem.

Én azokat vetem meg, akik megcsalják a párjukat, nem azt, akivel...

2012. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mindkettő ugyan olyan hibás. sajnos a gyerekkoromban végig néztem, ahogy szüleim veszekednek hasonló megcsalásos témán. elitélem és mélyen megvetem azokat a nőket akik "kurv á nak" állnak be egy házasságba. legszívesebben az ilyen nőkre rányomnám azt a bizonyos vörös skarlátot. ne haragudj, ez a véleményem. az ember abban különbözik az állatoktól, hogy tudják koordinálni az érzéseiket, de ami a legfontosabb, a tetteiket.
2012. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Nálam ez valami mentális blokk, akármilyen istencsászár megapasiról van szó, hogyha barátnője van, nemhogy felesége. Ismerkedtem már össze olyan srácokkal, hogy hátast dobsz tőle, és valszeg normál esetben lamúr egyből, de mivel fülig szerelmesek voltak, gyönyörködtem bennük egy sort, de semmi érzelem nem alakult ki. Egyszerűen nem is ment volna. Így tehát a szeretőket ilyen szempontból nem tudom megérteni, minek próbálkoznak esélytelen pasiknál?


Viszont szerelem bármikor bárhol kibontakozhat. Ha őszintén kialakul szerelem egy házas fickó meg egy nő közt, akkor ez van. De akkor ne hetekig-hónapokig-évekig csalják a feleséget, mert ezt nem érdemli meg, hanem lépjen ki a házasságból és vállalja fel az új kapcsolatát.

Mert azt viszont mélyen elítélendőnek tartom, amikor egy fickó csalja a feleségét, az meg mit sem sejtve otthon tesz-vesz és főz neki. Megértem ha már nem jó valami. De akkor lépjen ki. Mások érzéseivel tetű dolog szórakozni. Akkor is, ha ez nem kényelmes, vagy könnyű lépés. Utálom ezeket a béna kifogásokat, hogy dehát "gyerek meg pénz meg egyszerűség" miatt nem válok... Ahha... Persze...

2012. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Cseppet sem az. Megadsz valakinek valamit ami amúgy járna neki de éheztetik. Na ezt orvosolja egy szerető! :)
2012. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Hát, engem csaltak már meg. Soha senkinek nem kívánom ezt. Inkább szárítom le hajszárítóval a tököm, minthogy foglalt nővel jöjjek össze.


Plusz: amelyik ember egy komoly kapcsolatból így ki tud ugrani, az mellettem is eljátssza majd ugyanezt.



23F

2012. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utolsónak.

Kíváncsi lennék 10-25 év múlva is ezt írod e majd!

Kötve hiszem!

2012. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismerek egy szeretőt. Ő például 3 évig volt szerető, utána lett feleség. Közben gyereke is lett. Azóta 20 éve ő a feleség. Rendes nő, szépen neveli a gyerekeket és őt nem csalta meg a férje sosem, csak ugye az első feleségét vele.


Szóval nem mindenki marad meg szeretőnek. Őt pedig ismerem, nem tudom elítélni annak ellenére, hogy az első feleség rokonom és őt is nagyon kedvelem.

2012. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!