Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek apám jobban...

Szerintetek apám jobban szereti a nővéremet mint engem vagy én vagyok önző?

Figyelt kérdés

Szóval azon gyötrődöm hogy apám minden vitában a nővéremnek ad igazat és nem egyszer elmondta mert bekellett írnom a pinkódját/facebook jelszavát és mindeggyik ilyesmi a nővérem neve-születési éve stb.

vagy pl a nővérem és az én születés napom között 1nap van meg 2 év és kaptunk közösbe egy gitárt elvileg közben tudják, hogy a zenéhez nincs tehetségem és nem is érdekel amíg a nővérem hosszú idők óta gitárt jért vagy pl.: a nővéremnek vettek fuvolát (130.000 Ft) franciaországi utat is fizettek amíg nekem semmi ilyesmit és pl.: húsvétra a nővérem kapottt egy 70.000 Ft-s tabletet én meg egy wifi routert ami azért jó mert SAJÁT pénzből utánna vettem hozzá wifikártyát az asztali gépbe de igazából énrajtam az nem változtat hanem a nővérem tabletjéhez szükséges. És mindezek mellett olyan esetet nem tudok magamban felidézni ami ilyen téren fordítva történt volna . És ha rákérdezek hogy én miért nem bővíthetem ki a számítógépem akkor azzal indokolnak hogy a nővéremet Szolnokon neves (Verseghy Ferenc) gimnáziumba vették fel amíg éngem csak a Gépipari szakközép iskolába (igaz azt jelöltem meg első helyen és oda akartam menni)

bocsánat ha hosszú lett 16/F



#szülő #testvér #önzés #jobban szereti az egyik gyereket mint a másikat
2014. aug. 25. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat sajnos ugy tunik nekem, hogy igen. De valoszinuleg, o ilyen lanyos apuka meg buszke a lanyara, hogy jo suliba kerult stb.:/

Sajnos sok csaladban elofordul, hogy az egyik gyerek tobb figyelmet kap, mert jobban teljesitett mar altalanosban, mint a masik.

Meg hat elso szulott, lehet ez is kozre jatszik.

2014. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos valóban jobban szereti a nővéredet mint téged.
2014. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Apád valószínűleg olyan nevelést ad neked, mint amilyet ő kapott. Ez a kissé vaskalapos, merev szemlélet, amelyiknek az az alapja, hogy fiúgyereknek nem kell nagy szeretetet adni, mert legyen kemény, álljon saját lábára stb. Hidd el, hogy szeret téged az apád, csak képtelen változtatni a belenevelt viselkedésen és úgy gondolja, hogy saját gyengeségét mutatná az, ha irányodban gyengédséget mutatna.
2014. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát a nővérem nem az elsőszülött mivel van egy báttyám akivel ritkán találkozom ő apám első házasságából való és ővele nem igen kíván kapcsolatot létesíteni az apám
2014. aug. 25. 19:38
 5/15 A kérdező kommentje:
értem és utolső köszönöm
2014. aug. 25. 19:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú a harmadik egész logikus választ adott. Grat! Nem is tudnék vele jobban egyetérteni.
2014. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, valóban jobban szereti apád a nővéredet. Ez nyílvánvaló.
2014. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szegény, sajnos vannak ilyen szülők.


A gitáros esetnél én megmondtam volna, hogy "annyi becsület lehetett volna bennetek, hogy kimondjátok, nekem nem adtok semmit; ahelyett, hogy azt hazudjátok, közös ajándék".

2014. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
és anyukád?
2014. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ő igyekszik ügyelni arra hogy ne érződjön ez se a nővérem felé se felém mert ha tőle kap valamelyikőnk valamit igyekszik arra törekedni hogy egyenlő legyen és a többi olyasmi dolga mint apámnak a jelszavak azok önmagához köthetők és az iskolával pedig egyikünket sem piszkálta soha mert szerinte egy embert nem a jegyei alapján kell értékelni .
2014. aug. 26. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!