Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért szereti jobban az...

Miért szereti jobban az anyukám a nővéremet? Még is mit tegyek ilyen esetben? Az Ő boldogsága a legfontosabb? (13/L)

Figyelt kérdés

Nem akarom bemocskolni a nővéremet... De azért még is csak leírom hogy miket csinál. Mindig részegre issza magát, több mint egy év cigizik, drogos állapotban vitték korházba, ellopta egy nő pénztárcáját, börtönben volt (de csak egy napig), aktív szexuális élete van de nem egy emberrel. Tegnap előtt este a kabátját kereste. Lementem segíteni neki. Ezt mondta: "Te szerencsétlen! Mekkora idióta vagy!" A szüleim még is nagyon büszkék rá. Apukámban nagyon sok a szeretet. És mindent meg akar adni neki és nagyon sokat foglalkozik vele. De ezt nagyon csúnyán kihasználja és ki is beszéli őt ezért. Nagyon sok ruhát tud venni a szüleim pénzéből de még is az én cuccaimat (táska, cipő, ruha, nyaklánc) viszi el. Sőt még néha anyukám adja oda neki a tuttom nélkül. Ha leszidom nővéremet ilyenekért akkor rögtön engem állítanak/szidnak le. Mert még is miért viselkedek így?! Anya bármi van nővéremnek mondja el, neki újságól, vele foglalkozik, ha mindketten ott vagyunk akkor is neki szól hogy nézd már milyen jó, vele vásárol, ha nincsenek együtt állandóan hívogatja, facebook-on az ő képeit dicséri, ő rá büszke, az ő barátairól érdeklődik, az ő élete fontosabb, vele lelkizik, neki ad meg bármit amit csak akar. De ez nagyon rossz érzés... Nem tudom még is hogy érhetném el hogy ne legyek második egész életemben. Már az unokatestvéreim is észrevették hogy ő a kiskedvence az anyukámnak.

Ezt elmondtam úgy még vázlatosabban nagymamámnak tegnap este. Azt mondta hogy ez azért van mert a nővéremnek vannak érzései és szüksége van a szeretetre. És nekem nincs???? :(



2012. dec. 28. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Most nem akarlak elkeseríteni, de ez ellen aztán tényleg semmit sem tehetsz. Ok nélkül is jobban szeretnek valakit az anyukák, az külön gáz hogy kimutatja.

Nálunk is ez van... Ketten vagytok lányok, valószínűleg helyetted fiút akart már, vagyis ezt onnan gondolom, hogy mert nekem is ezt mondta anyám...

2012. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ülj le anyukáddal és beszélgessetek erről.

Szerintem vagy becsúszott baba vagy, vagy fiút akartak.

Kérdez rá. Azért nem tudnak téged is annyira szeretni, mert nem téged vártak?

2012. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"ez azért van mert a nővéremnek vannak érzései"

Azért a nagyi is milyen jó fej már -.-" Komolyan mások egy életen keresztül reménykednek hogy lehet gyerekük, ezek a szülők kaptak kettőt és nem bírják őket normálisan felnevelni. Az ész megáll az ilyeneken.

2012. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szegényem:(.

Én eskü megértem, ha fiút szeretnének, de azért mert kaptak helyette egy lányt, már nem érdemel szeretet?

Milyen szülők az ilyenek? Esküszöm felháborító, hogy az ilyenektől 'nem veszik' el azt aki nem boldog.

Nem egyszeri esetről van szó, de látszik a csajszin szerintem, hogy több ideje ezt csinálják, nem egyszer, hanem folyton, és sorozatban.

Nagyon sajnálom:(.

15L.

2012. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
A nővéred egy mocskos kis tolvaj. Szégyellje magát.
2012. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan érzésem, hogy a nővéred volt a hőn áhított lánygyermek, te pedig becsúsztál a boldogságuk közepébe, és tönkretetted a 3 fős "idillt", és azóta csak egy púp vagy a hátukon. Legalábbis én biztos ezt érezném ha a helyedben lennék. Próbáld meg ezt elmondani édesanyádnak így, ahogy nekünk leírtad, de a nővéred ne legyen jelen. Hátha kicsit észbekap édesanyád.
2012. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a nővéred felhívja magára a figyelmet ezekkel a dolgokkal. Nem mondom hogy csináld ezt te is, isten ments! De valószínűleg emiatt. A szüleidnek csak "gratulálni" tudok..
2012. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!