Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Amióta új munka hellyen...

Amióta új munka hellyen dolgozik a báttyám nagyon furcsán viselkedik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

1. Folyton folyvást a pénzről beszél, hogy mennyit keres,mennyi prémiumot kapott stb.

Neki mindenre van pénze, megse érez százezer forint kiadást zsebből.


2. Azóta nyilvánosan mások előtt el fingja magát,vagy büfögi. Poénra véve a dolgot...


3. A család tagjai nem számíthatnak rá mint régen... mármint de segit felrakni egy függönyt pl. ha megfizetem a munka költségét, egyébként nem.


4. Levegőnek nézz az utcán. Volt olyan,hogy teljesen véletlenül találkoztunk, de köszönés nélkül elsétált melletem. Ugyanezt müveli társaságban is, nem szól hozzám, nem mutat be a barátainak.

Söt, eltitkol a barátai elől.


5. Természetesen vendégségbe nem mehetek hozzá, mert pénz keres, nem ér rá...

De ezzel szemben ő eljön hozzám, ha erre jár...


Szerintetek miért viselkedik így?


2015. okt. 12. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Sznob lett. Valószínűleg fejben eddig is az volt, csak nem volt meg a lóvéja hozzá.
2015. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Hany eves vagy?

Inkabb gyakorold a helyesirast!!

2015. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 acelsziv ***** válasza:
50%
kettessel egyetértek. A bátyád meg egy beképzelt kis majom lett a pénztől. És hol dolgozik, hogy ilyen sokat keres?
2015. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mobil telefonnal írtam ki a kérdést és nem látom a betüktől, hogy mit írok!


Annyi, hogy beszélni nem lehet vele, mert hazudik. Megmagyaráz mindent, sőt még azt is megmagyarázza, hogy én mit gondolok...


Én 23 éves vagyok, a barátommal lakom együtt, két házzal odéb a báttyámtól.

Ezért furcsa nekem a szituáció, hogy levegőnek néz...

A barátommal nincsenek annyira jóba, de ő akkor sem ér rá, mikor egyedül vagyok otthon.

2015. okt. 12. 19:53
 5/14 A kérdező kommentje:

A szüleinkkel jó a viszonyunk, mindkettőnknek...

Bár anyukámat meglátogatni sem ér rá, pedig még kocsija is van.

2015. okt. 12. 19:55
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol dolgozik azt nem mondta, se azt, hogy mennyit keres.

Nem tudom hol és mit csinál...

2015. okt. 12. 20:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Mobilrol irsz...aha, mi ez a "báttyám"? Az bátyám! Hogy erettszegiztel le egyaltalan?? Felhaborito! "munka helly" es meg sorolhatnam....alsos szint kabe!
2015. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Skorpió87 ***** válasza:

"Fogadjunk", hogy Ti is vétenétek pár mondat után helyesírási hibát !


Vagy a téma érdekeljen titeket, vagy a helyesírás...


Rossz társágba keveredhetett a bátyád. Remélhetőleg valami normális munkahelye van, de elég érdekes...Szerintem.

2015. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nálad meg hol vannak az ékezetek?

A magyar nyelvben ékezeteket használunk. Minden szó hibás a mondataidban.

Négyes, ötös tanuló voltam mindig is nyelvtanból. Csak akkor még nem léteztek okostelefonok.

2015. okt. 13. 00:59
 10/14 A kérdező kommentje:

Egyébként is már kijártam az iskolát. Nagyon ritkán írok papírra szöveget, mindent számítógépen kell ma már beadni. Arra meg ott a word hibajavító...

Ez van, szokd meg! Ez az új modern világ.

2015. okt. 13. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!