Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt. Heti egyszer találkozunk, általában hétvégente.

Talált diákmunkát, lassan egy hónapja dolgozik, és azóta furcsa velem.

Ha beszélünk telefonon/interneten tökre semleges, majdhogynem az jön le nekem, hogy azért beszél velem mert "muszáj". Ha találkozunk, én mindig vidám vagyok, meg jokedélyű, ő pedig teljesen más. Odaérek hozzájuk, beviszem a cuccaimat, ő fogja magát, beül a tv elé, és nézi...semmit sem szól. Majd 2 órába telik mire hajlandó beszélni velem normálisan mert előtte, mindenre csak tő mondatban válaszol.

Ha szóváteszem, vagy kérdezem mi a baj, vagy fáradt, vagy mondja meg, mindig az a válasz, hogy semmi.

A szexuális életünk sem olyan már. Ha nem kezdeményezek, akkor az a baj, hogy miért nem, hiszen eddig nem érdekelt semmi, ha meg igen, akkor az, hogy miért akarom most, mikor már majdnem aludt?!

3 lehetőséget gondoltam én ki, hogy miért lehet, de bizonyítani egyiket sem tudom:

-tényleg nagyon elfárad a munkába nap mint nap, és semmire nem marad energiája (bejárással együtt 11 órát dolgozik)

-a munka helyen van valami pasi, akivel kacérkodik, és nem tudja mitévő legyen most

-kihűlt a szerelem részéről.


Én mindig próbálok kedves lenni vele, mindig viszek, csokit, vagy valami rágcsát hozzájuk, üdítőt, ilyen apróságokat, és nem is mutatja ki hogy örül neki. Mondom gyere nézdmeg mit hoztam neked! -Jólvan majd megnézem...

mintha nem is érdekelné, pedig a minap is saját kezűleg készített leveles tésztás sós sütit vittem.

Nem tudom mi lehet a baj részéről. Ha meg akarom beszélni, akkor az van, hogy nincs kedve beszélgetni.

Közömbös velem, kb mikor csak szexelünk akkor kedves.

Csak arra tart?!

Tény, hogy néha én is kicsit bunkó vagyok, de nem hinném hogy ennyire....

Fáj, hogy ilyen velem, hiszen szeretem, de hogyan mutassam ki ha lelkileg nem enged közel magához?!

Félek hogy elveszítem, de egyre inkább nem is látom a kiutat, hogy harmónikus lesz még a kapcsolatunk.


Kérlek normális válaszokat írjatok, ha van véleményetek a dologról, és végigolvastátok a sorokat.


Úgy érzem kicsit, arra vár, hogy én mondjam ki először, hogy szakítsunk...mintha nem merné megtenni...vagy nem tudom már


22/F

20/L



2013. júl. 15. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sztem készülj föl lelkileg h vége lesz ennek a kapcsolatnak. Én a 3. opciót illetve a 2.-at tartom valószínűnek.

Nem biztos h ez olyan jó tanács de viselkedj vele úgy ahogy ő veled, ha úgy érzi h már nem szeret akkor ne legyen bunkó hanem mondja el h mi a baja...

2013. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele!
2013. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha kicsit eltávolodnál te is tőle, lehet fejéhez kapna hogy mit veszíthet ha te nem lennél.. remélhetőleg ha nincs más pasi a képben.
2013. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De azért előbb próbálj meg vele beszélni, egy jó pillanatban.. ha sikertelen akkor tégy úgy amit írtunk.
2013. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Én is diákmunkázom, heti 5x reggeltől estig. Nagyon el tudok fáradni benne, hétvégen meg sokszor csak arra vágyom, hogy feküdhessek egész nap és senki nem szóljon hozzám, mert a hétköznapjaim azzal telnek, hogy vigyorognom kell mindenkire és sok a hülye, aki leszívja az agyamat :D barátom is panaszkodik hogy mennyire megváltoztam... lehet nálatok is csak erről van szó, próbáld kifaggatni
2013. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Muszáj megbeszélnetek, amúgy aranyosnak tűnsz:-)
2013. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ManderleyRe ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy lehet, hogy a 11 óra tényleg sok, bár nálunk a barátom is értékelte egy 26órás hazaút után is, hogy ott a barátnője a kezében sütivel. Ha igazán szeretne elmondaná, hogy miért ilyen, mert észrevenné magán, legalább is nekem úgy tűnik, hogy több alkalommal volt így a leírásod alapján, és ennyi idő alatt csak észbekaphatna, hogy "ezzel megbántom a szerelmemet, akkor inkább leszek türelmesebb"... 2. és 3. opció valószínűbb... mivel szereted és nem tudsz leülni vele, inkább te is játszd ugyanazt, mint amit ő.
2013. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Első ízben, köszönöm szépen mindenkinek az érdemi, és normális válaszokat! :)


A barátnőm sajnos rendkívül büszke. Nemrégiben beszéltünk erről, és azt mondta soha nem küzdene/könyörögne senkinek sem. Még ha tudja is mit veszített, lehet hogy az egyetlen embert akit szeret életében, de akkor sem könyörögne.

Állítása szerint csakis akkor tenne lépéseket azért, hogy visszaszerezzen, ha félreérthető helyzet miatt akarnám kitenni.

"Amit én sem bocsájtanék meg neked, azt nem várom el, hogy te megbocsájtsd nekem"...

2013. júl. 15. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem manapság amit elfelejtenek sokan, az hogy a gondokat is meg kell beszélni egy kapcsolatban. Ha neked van valami bajod, ez amit leírtál, akkor ezt így mutasd meg vagy mondd el neki így, őszintén. És ha érdekli akkor meg is hallgat, és megbeszélitek, és elmondja miért olyan amilyen, stb. És megoldódik a gond.

Amúgy ha a barátnőd előtte nem nagyon dolgozott akkor meg elég nehéz lehet még neki, meg fárasztó. Én is így vagyok most, meló után egész nap semmi kedvem, csak fekszek a tévé előtt.

2013. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki fáradt, de ha a szeretett lény megjelenik, akkor boldog, erőt ad neki és nem a tévét bámulja, félmondatokat ad. Ugy tunik, e, mintha csak eltűrne....nem lehet vele beszélni..hm..milyen az a kapcsolat,amikor a problémákat nem lehet megbeszélni? Szerintem szüneteltesd...s akkor vagy rájön, hogy hiányzol neki, vagy vége lesz.Te nyomulsz, ő meg hárít....nem sértő rád nézve?
2013. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!