Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Amióta új munka hellyen...

Amióta új munka hellyen dolgozik a báttyám nagyon furcsán viselkedik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

1. Folyton folyvást a pénzről beszél, hogy mennyit keres,mennyi prémiumot kapott stb.

Neki mindenre van pénze, megse érez százezer forint kiadást zsebből.


2. Azóta nyilvánosan mások előtt el fingja magát,vagy büfögi. Poénra véve a dolgot...


3. A család tagjai nem számíthatnak rá mint régen... mármint de segit felrakni egy függönyt pl. ha megfizetem a munka költségét, egyébként nem.


4. Levegőnek nézz az utcán. Volt olyan,hogy teljesen véletlenül találkoztunk, de köszönés nélkül elsétált melletem. Ugyanezt müveli társaságban is, nem szól hozzám, nem mutat be a barátainak.

Söt, eltitkol a barátai elől.


5. Természetesen vendégségbe nem mehetek hozzá, mert pénz keres, nem ér rá...

De ezzel szemben ő eljön hozzám, ha erre jár...


Szerintetek miért viselkedik így?


2015. okt. 12. 19:34
1 2
 11/14 acelsziv ***** válasza:

10 hol van az előírva, hogy a modern világban lehet hülyének lenni? Eszem megáll... Érdekes... Én is gyakran írok mobilról de nincs gond az írásommal. Ne arra fogd már a tudatlanságodat.

Tényleg az a baj, hogy a környezetben lévő eszközök egyre okosabbak az emberek meg egyre hülyébbek... De hogy meg is magyarázza az már a vég.

2015. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az ékezetek, igen, Tudnék írni ha akarnék, de Te valószínűleg nem tudod (pedig azt állítod érettségiztél), hogy a bátyám szó, nem "báttyám", a többi orbitális helyesírási hibát nem említem!! Az sokkal gázabb, nem gondolod? De!
2015. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

1. Az írás készség nem függ össze az inteligenciával.

Van aki diplomásként is hülye.


2. Nem érdemes ide kérdést kiírni, mert az a gyanum, hogy iskolások írják a válaszokat.


3.Az offolás tilos! Jelentve lesztek a moderrátonál.


4. Ha ennyire számít nektek az írás, kérjétek, hogy legyen ilyen jellegű topic.


5. El árúljak egy titkot? Az érettségin nem nézték a helyesírásomat, mert diszgráfiás vagyok. Ennek ellenére jobban írok, mint azok, akik nem szenvednek semmilyen diszes részképesség zavarban!

2015. okt. 14. 17:44
 14/14 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy szerintetek ilyen hülye vagyok, nekem is kijárt volna legalább egy minimális kedvesség és egy normális válasz a kérdésemre tőletek.

Ezen kellene elgondolkozni!

2015. okt. 14. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!