Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináltok a testvéreddel...

Mit csináltok a testvéreddel nyáron?

Figyelt kérdés

Én srác vagyok 16 éves, a nővérem pedig 22 éves.

Mi dolgozunk egész nyáron munkahelyen.



2015. jún. 14. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én alapvetően dolgozom, a húgom meg még suliba jár, így neki nyári szünet lesz, de minden nyáron lemegyünk csak mi ketten 1 napot strandolni a Balcsira.
2015. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vesz nekem soriket,meg cidert es kockulunk:)

Kulonbozo pakolasokat fogunk kiprobalni a hajunkra:3

Elmegyunk egyutt vasarolni,meg majd lemegyunk Becsbe a masik noverunkhoz,es nagyon varom whaaa..

En 14 o 18:)

2015. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mi a bátyámmal egész nyáron dolgozunk majd.
2015. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öcsém egész nyáron a Balatonon dolgozik, néha hétvégén én is megyek besegíteni, jól jön egy kis mellékes, amúgy meg vagy dolgozom, vagy itthon vagyok szabin a kisiskolás fiammal.
2015. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen fura kerdes, dolgozunk, en es a ket batyam is, azt hiszem. Nem tudom pontosan mikor mennek szabadsagra, parezer kilometer valaszt el minket.
2015. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én dolgozok, a húgom most még a vizsgáira készül. De megyünk majd strandolni, külföldre nyaralni a családdal, Bp-re megnézni a koalákat az állatkertben, mert imádja őket :) Nem fogunk unatkozni, az biztos.
2015. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Júliusban dolgozunk, aztán megyünk egy hétre tengerpartra a szüleinkkel, aztán egy másik tengerpartra a nagyszüleinkkel, aztán húgom megy egy hétre a csávójával nem tudom hova, én a barátnőimmel megyek bulizni, aztán ketten megyünk Londonba még egy hétre, aztán vége is a nyárnak.
2015. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vigyázhatok rájuk egész nyáron mert az egyik 4 éves a másik 8 hónapos. 17L
2015. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!