Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit jelent az, hogy "kisstílű...

Mit jelent az, hogy "kisstílű észosztó"?

Figyelt kérdés
Nővérem ezzel a kifejezéssel illetett. 11/L
2015. okt. 29. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Kerdezd meg a szuleidet, ok biztos tudni fogjak. :)
2015. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Ezt most találtam a börtönszleng-szótárban.


Karalábézsivány (főnév, ritka): Kisstílű, kisebb

bűntényért, kevés időre ítélt fogvatartott.


Félve mondom ki, de én attól tartok, hogy a nővéred téged burkoltan karalábézsiványnak nevezett.

Kérlek mielőtt bármi meggondolatlanságot tennél, előbb meséld el ezt az egészet a szüleidnek.

2015. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nővéred! Nem látunk bele az agyába.
2015. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisstílűnek azt nevezik, aki "annak mutatja magát, de nem az", mondjuk úgy, hogy : pitiáner a szinonimája :D

Vagy: "Jelentéktelen", "kamu", de ezek nagyon idézőjelesek!


Kisstílű tolvajnak régen a zsebeseket nevezték, azért, mert elmentek a helyi kocsmába, és ott előadták a "macsót", de közben egy jelentéktelen, nagyszájú zsebtolvaj volt, aki csak nagyzolt :D


Észosztó az, aki azt hiszi magáról, hogy már mindent tud, megélt az életben, és osztja az észt mindenkinek :)


Ne foglalkozz vele. Szerintem már rég megbánta. Ha nem, megfogja. Hidd el. Vannak későn érő típusok :)


És gondolj arra, hogy még mindig szebben fejezte ki magát, mint az én nővérem, aki leribizett, pedig még szűz voltam :D Ironikus :D

2015. okt. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4#-es magyarázata jó, de szerintem a nővéred se értette csak valami nagyon nagyot akart mondani.
2015. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!