Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyűlölöm, ami a családomban...

Gyűlölöm, ami a családomban folyik! Változhat még bármi?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és valami rohadtul elegem van a családomból. A szüleim állandóan üvöltenek, stresszesek, minden bajuk van, és ezt rajtam vezetik le. Anyámmal a kapcsolatunk mår évekkel ezelőtt megromlott, és azóta még rosszabb. Gyerekkoromban rengeteg pofont kaptam, nem egyszer megvertek, pedig mintagyerek voltam! Kitűnő, szorgalmas. A fő problémát a két 12 éves testvérem okozza, köztük is a fiú. Nem tanul, bunkó, lenéz mindenkit, uninteliges, beképzelt és valami undorítóan hímsoviniszta! Azt hiszi, hogy neki nem kell pakolni, trehány lehet, nrki minden jár, csak mert fiú. A szüleim sajnos úgy is bánnak vele, mint valami elkényeztetett ficsúrral. Neki mindent lehet, amit nekem nem lehetett, sőt mindent pehet, amit nekem MOST nem lehet, miközben én 18 vagyok!!!! Folyton hazudozik, rongál és mindenért én vagyok felelősségre vonva. Belülről bomlasztja a családot, a szüleimnek meg annyi rá a vålasza hogy én maradjak csendben.... rohadtul elegem van. Abból hogy 18 éve egy kis szobában élek 2 gyerekkel, hogy a szüleim sosem hisznek nekem, hogy minden csak a tetvéreim körül forog. Itt vagyok érettségi előtt, és állandóan stresszes vagyok az egész miatt. Már gyűlölök hazamenni is. Változhat még bármi?

2015. nov. 4. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Változhat. Ha elköltözöl.
2015. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem fog változni. Miért is változna?


Annyit tehetsz, hogy pár hónapot még kibírsz, aztán önálló életet kezdesz.

2015. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Mi a szarból költözzön el?
2015. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tetro ***** válasza:
25%

22.13

abból amiből rengetegen mások is. önerőből.

2015. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Költözz el. Manapág többed magaddal is kilehet venni lakast - munkát keresel. Esetleg az érettségit várd meg. Könyvtárban tanulj kevesebbet vagy otthon - kevesebb a stressz. :) amugy valtozni fog a helyzet amint elkoltozol meglatod mar nem is olyan veszesek. ;)
2015. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjuk màr ezt az önerőt a szülőnek támogatnia kellene mindenben
2015. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tetro ***** válasza:

00.04

persze, azt kellene. a világban meg béke kellene. meg jó lenne beszüntetni a gyermekéhezést pl mindenhol...

ilyen a családja, mondogathatja magának még vagy 30évig, hogy a szüleinek mit kellett volna, és felőrölheti az egész életét, vagy tovább léphet. te melyiket javasolnád neki?

2015. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is az elköltözést javaslom, csak sajnos az nem ilyen egyszerű, ahogy itt leírjuk. Ahhoz, hogy eltudjon költözni, kell egy kezdő tőke.
2015. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mint a kérdező és élek inkabb szülőkkel mint külön mert egyedül nem tudnák semmit se fizetni
2015. nov. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha van olyan lehetoseg akkor esetleg nagyszulokhoz elkoltozhetnel, es kozben pedig azon lennel hogy minel elobb onallosodj
2015. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!