Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondtam a családomban, hogy...

Vincze Zsolt78 kérdése:

Elmondtam a családomban, hogy meleg vagyok, a világ legnagyobb ellensége lettem a testvéreimnek úgy, hogy még börtönbe is akartak juttatni. Miért gyűlölnek ennyire? Pedig határtalan szeretet van bennem és alázat. Nem kértem, hogy ilyennek szülessek

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Mert primitívek.


Amúgy börtönbe juttatni valakit még megpróbálni sem egyszerű. Annyira szent nem lehetsz, ha erre volt lehetőségük. Melegség ide vagy oda, a bűnözés tény ám!

2014. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Ne foglalkozz velük.

Homofób parasztok. Otthon laksz még?A szüleid elfogadtak?

Hány éves vagy?Van lehetőséged elköltözni?

2014. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Szabadítsd meg magad az ilyen mérgező lelkű emberektől, mint ezek! Hiába a családod, ha ilyen mocskok. Nem érdemlik meg, hogy a családtagod, vagy akár csak az embert is tiszteld bennük.
2014. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, van, aki elfogadja a homoszexualitást, és van, aki nem. Ettől még ők nem rossz emberek, ahogyan te sem vagy rossz ember.

A szilvás buktát is van aki szereti, meg van aki nem.

2014. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

"Kérdező, van, aki elfogadja a homoszexualitást, és van, aki nem. Ettől még ők nem rossz emberek, ahogyan te sem vagy rossz ember."


Aki a saját családtagját nem bírja elfogadni olyannak, amilyen, és főleg olyan dolog miatt, amiről nem tehet, az igenis egy idióta, rossz ember!

2014. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Előző, ki vagy te, hogy ismeretlen embereket ilyen hangnemben minősíts?

Van, aki elfogadja a homoszexualitást, van, aki nem, van, akinek idő kell hozzá, hogy megismerje, és elfogadja.

A feltétel nélküli toleranciát nem lehet senkire sem ráerőltetni.

2014. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó!

Nincs igazad!

a saját családjával szemben igenis toleránsnak kell lennie az embernek!

Akkor miért alkotnak az embereket családokat?

az együttélés lényege a tolerancia!

Ezzel az erővel mindenki élhetne egyedül,mert ezt,azt,amazt nem tudja elfogadni!

Véleményem szerint az az ember érdemli meg a toleranciát,aki maga is toleráns!

Tehát,ha valaki nem tolerál senkinek semmit,de ő elvárja,hogy az ő szokásait tolerálják,az az ember nem alkalmas sem párkapcsolatra,sem közösségi életre!


A világ akkor lenne tökéletes,ha mindenki ilyen lenne,mindenkivel.De ez képtelenség.Idegen emberekkel szemben pedig nem is teljesen elvárható,meg egy idegen toleranciájára nem szorul rá senki!

De a családtagoknak,barátoknak,ismerősöknek igen is tolerálniuk kell egymást!

A családtervezés nem úgy működik,hogy fogok 2 embert,akik tök mindegy milyenek,majd szaporodnak hülye módjára,a saját mintájukra nevelik az utódokat,és ha nem olyan,amilyennek elképzelték,akkor mehet a kukába!

Az ilyen emberek ne akarjanak családot!


Ez a börtönbe juttatás meg nem is értem,nevetséges.

Nem tudom hogyan gondolják ezt.Mivel a kérdező ezt írta

"határtalan szeretet és alázat van bennem" feltétlezem,hogy nem bűnöző,amiért ez megvalósítható lenne.

Szerintem olyan buta közegből származik,ahol a családtagok még az alapvető jogi fogalmakkal sincsenek tisztában!Én ezt szűrtem le.


Kérdező!Ha megfogadsz egy jó tanácsot hanyagold ezeket az embereket a jövőben,ha felnőtt leszel,csak mérgezni fogják az életedet!

Arról senki nem tehet hová születik,de hogy kiket enged be az életébe,arról dönthet.

2014. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha létezik feltétel nélküli szeretet,az a szülő szeretete a gyereke iránt.

Sajnos ez fordítva nem igaz.

A gyerek csak akkor fogja szeretni a szüleit,ha azok méltóak rá.Szeretetben nevelték!.

Sajnos ez a szeretet nem minden szülőben van benne!


Én úgy gondolom,hogy mindenki tisztában van azzal,hogy mi számít bűncselekménynek és mi nem,akinek van egy kis intelligenciája!

Itt,ahogy érzem az intelligencia átlag alatt lehet,a családban.

2014. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
A világ legrosszabb dolga mikor a butaság és az agresszió kéz a kézben jár.
2014. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%

"Előző, ki vagy te, hogy ismeretlen embereket ilyen hangnemben minősíts?

Van, aki elfogadja a homoszexualitást, van, aki nem, van, akinek idő kell hozzá, hogy megismerje, és elfogadja.

A feltétel nélküli toleranciát nem lehet senkire sem ráerőltetni."


A homoszexualitás nem választott dolog. Azon nem lehet puszta akarattal, belátással mósodítani.

A homofóbia viszont döntés kérdése. És ha valaki annak ellenére nem tud ezen változtatni, hogy egy szerettét érinti, sőt, gyűlöli ilyen miatt, az igenis rossz ember. A tolerancia tudatos hiánya nem vele született, a toleranciát tanulni lehet.

Akinek nem elég ok rá az, hogy gyermeke/testvére/barátja az illető, továbbra is utálkozik, az undorító "személy".

2014. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!