Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a testvérek arra vannak egymásnak, hogy megtanulják, hogy kell igazán gyűlölni, utálni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Csak a hülyéknél! Normál családban a testvérek nem gyülölik egymást, hanem éppen ellenkezöleg!
2015. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Baromság.
2015. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem értek egyet, hogy ezért vannak egymásnak, de ha a környezetemben megnézem a felnőtt testvéri kapcsolatokat, akkor mégis azt látom, hogy elég nagy arányban ez történik.
2015. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2015. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Nem!
2015. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem, sokkal inkább azért, hogy figyelmeztessék egymást, ha hülyeséget akarnak csinálni. Mert a testvérek tudják, mi kell a másiknak; elég közel állnak egymáshoz ahhoz, hogy átérezzék a gondjaikat, viszont elég távol ahhoz,hogy objektívan tudják megítélni egymás helyzetét.


Igazi gyűlöletet nem igazán tudnék érezni a testvérem iránt, legfeljebb dühös vagyok rá, mert hajlamos teljesen kifordulni magából attól függően, hogy épp milyen társaságba jár. Ez számomra érthetetlen, és nem tudom kezelni. Pedig nem kamasz már...

2015. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát mi nem gyűlöljük egymást, de hogy sokat se jelentünk egymásnak, az is biztos. Nem tudom miért, így alakult. Egyformán vétkesek vagyunk mi is és a családi minta is, amit láttunk. Ezért az én saját kis családomban megpróbálom másképp alakítani. Szeretjük és tiszteljük egymást, egyenlő felekként kezeljük a másikat, meghallgatjuk, törődünk egymással.Ezek mind kimardtak a gyerekkoromból és még most is, ha szüleimet testvéreimet és egyéb rokonaimat nézem. Még kicsik a gyerekeim, de remélem 10-20 év múlva elmondhatom róluk, hogy jó testvérek. Most azok.
2015. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 DuplaKV ***** válasza:
Nem, legalábbis szerintem biztosan nem. Lehet, hogy sokat vitatkozunk a nővéremmel, és szinte semmiben nem értünk egyet, de a kezünket a tűzbe tennénk a másikért.
2015. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szeretem a tesóimat, segítjük egymást, ugyanígy vannak az én gyerekeim is. Kisebb korukban persze megvoltak a villongások, verekedések, de kinőtték.:-)
2015. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 gömbicica ***** válasza:

a gyerekeim már felnőttek, de sose utálták egymást :) sőőőőt!

az egyiknél 3 kisgyermek van, 5-3-3 évesek. az öt éves viszont előszeretettel baxogatja a két kicsit.

nem hiszem hogy utálatból, inkább rivalizálás van köztük :)


mit meg nem adtam volna egy testvérért annak idején!

2015. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!