Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet-e jó egy testvérkapcsola...

Lehet-e jó egy testvérkapcsolat, ha az értékrend és érdeklődés különböző?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem csakis fiú testvéreim vannak, nincs semmi ami mindannyiunkat érdekelne, őket fiús dolgok, engem csajos. Mégis jóban vagyunk, jó tesók vagyunk.
2015. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet. DE ez az érzelmi intelligencián múlik. Hogy eltudjae fogadni egyik a másikat. Én tesóm hozzám képest idős is, de minden csakis kizárólag úgy jó ahogy ő csinálja, ő tudja, semmifajta kritikát nem fogad el és nagyon támadóan reagál mindenfajta kritikára. Mondjuk szegény azt elérte, hogy konkrétan egy haverja sincs, se család, se gyerek, és a munkahelyét is utálja.. Rossz ezt nézni, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy ha ilyen életet alakított ki maga körül az az ő felelőssége :(
2015. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A kérdésedből hagyd ki az "e" betűt (harmadikat), a végére pontot tegyél kérdőjel helyett. Nézd egy percig.

Azért kérdezheted, mert a médiában sokszor hallod, és látod. Bizony, nemzetek között probléma. Ne ezen a szinten állapítsd meg, mert köztetek vérségi kapcsolat van. Ez optimális nézet. Előfordulhat az is, hogy örökre utálni fogjátok egymást, vagy csak egyik a másikat.

Amióta eszemet tudom, nem szeretem a testvéremet, felnőtt korban már kerülöm is.

2015. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!