Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha testverem...

Mit csináljak ha testverem beteges jatekfuddo es sohasem enged a gephez?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 15:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*jatekfuggo
2015. nov. 30. 15:58
 2/25 anonim ***** válasza:
Pszichológus! Szenvedélybetegség, persze csak, ha annyira súlyos, ha nem annyira akkor szülő a nevelést be vethetné...
2015. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szóltál már a szüleiteknek?

Tesódnak nincs tanulnivalója?

Kinek a szobájában van a gép?

Mondd meg neki, hogy neked is szükséged van a gépre, és ha nem enged oda x időre, szólni fogsz anyukádéknak.

2015. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nagy noszogatásra és amikor vagy 3x-ra rászolnak... amugy a leckéje minig megvan es a jegyek is magaert beszelnek, de napi 4-5 orát biztos tolja
2015. nov. 30. 16:14
 5/25 anonim ***** válasza:

Az durva..


Egyetértek az előttem szólókkal!

Mennyire beteges? Volt már olyan, hogy nem megy vacsizni, vagy ebédelni, helyette gépezik?

Mert ha igen, akkor mindenképp pszihológus!!!

2015. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

pszichológus*


Előző voltam!

2015. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Az nagyon sok idő a gép előtt, hiába vannak jó jegyei (ha jól vettem ki a szavaidból).

Igazából a szüleidnek kellene erélyesebben fellépni.

Én biztos levédeném jelszóval a gépet, és csak akkor játszhatna, ha otthon vagyok, akkor is 1-2 órát max.

2015. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
nem olyan nem volt, de zavar hogy ennyit jatszik :(
2015. nov. 30. 16:24
 9/25 anonim ***** válasza:

egy időben én is játék függő voltam, 6-8 órákat is képes voltam Xbox meg PC előtt tölteni.

tartott ez kb. két évig, aztán egyszer csak "meguntam", és azóta max ha kijön valami új játék, akkor veszem elő a boxot, kb fél évente.

szerintem idővel bele fog ő is unni, meg ha más motiváció ösztönzi, akkor főleg elfelejti a gépezést.

nekem egy csaj is nagyban segített letenni a játékfüggőséget, mikor megismerkedtem vele akkor kb két hét alatt letettem a játékokat.

2015. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Téged nem az zavar, hogy a testvéred beteg, hanem hogy téged nem enged a géphez. Ha jó tanuló, engem nem zavarna.
2015. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!