Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon rossz a kapcsolatom a...

Nagyon rossz a kapcsolatom a húgommal. Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2 év van közöttünk (ő a kisebb, mindketten lányok vagyunk) és állandóan, minden nap veszekszünk és ez megy már szinte születésünk óta. Bármit csinálok, belém köt, nem hagy békén. Majd ezekből a kicsi dolgokból óriási veszekedés lesz. Folyton ordibálunk egymással. Nagyon keveset tudunk normálisan beszélgetni. Egy időben próbáltam azt, hogy nem szólok vissza neki, de így is folytatta és általában olyan dolgokat vág a fejemhez amiket nem vagyok képes szó nélkül hagyni, betelt a pohár, nem bírom. Úgy viselkedik, mint ha az anyám lenne, de olyan stílusban, amit még anyunál sem videlnék el. Parancsolgat, azt hiszi hogy ő többet ér mint én, pedig ő egy 13 éves KISLÁNY. Olyan lekezelően beszél velem, az osztálytársai előtt is, mintha ezt megtehetné. Pedig én mindig megvédem és próbálnék jó kapcsolatban lenni vele. Jó néha én is belé kötök. Anyuval is úgy beszél mint a kutyával, nem értem, anyu hogyhogy nem vágta még pofon. Bezzeg ha mások (idegenek, messzebbi családtagok) vannak nálunk, teljesen megváltozik, valahogy meg tudja tartani magának a beszólásait.

Nem tudom, hogy mi lehet a baj, többen mondták, hogy valószínűleg féltékeny rám, pedig semmi oka nincs rá... Ha megpróbálok vele normálisan beszélgetni ezekről, sosem hallgat meg és megint összeveszünk.

Mit lehetne csinálni vele? Már nem sokáig fogom tudni elviselni...

Nagyon köszönöm, annak aki elolvasta!



2015. dec. 4. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Újra kell indítani. Egy hatásos jobb egyenes eléri a reset gombot.
2015. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség nálam hogy én férfi vagyok és a hugom 4évvel fiatalabb, de a viselkedése hasonló volt. Azért írom hogy volt mert 4éve elköltöztem és azóta nem vagyok hajlandó találkozni vele. Bármit megtehet a családból bárkivel mert anyám megvédi, nekimegy miatta az apámnak a saját anyjának az öcsének meg nekem is. Vele is úgy beszél ahogy még egy rabszolgával se beszéltek. Akármekkora b.a.romságot eltervez segít neki és/vagy kihuzza a sarból még úgy is hogy ha emiatt ő élete végéig szívni fog.
2015. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat ezt sehogy. Vagy eszbe kap es negvaltozim v igy marad, de sajnos te nem tudsz hatni ra
2015. dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én levernék neki egy akkorát, hogy a ta.kony menetet vágna a nyakán és egyből tudná hol a helye... főleg ha Anyámat osztaná akkor teljesen eldurranna az agyam.. neveletlen kis gyökér. Anyuddal milyen a kapcsolatod? Hogyan reagál a hugod viselkedésére?
2015. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Előttem lévő, anyummal jóban vagyunk szinte mindent megbeszélünk, persze szoktunk veszekedni, de én utána mindig bocsánatot kérek tőle.

Hát ő kiabálni szokott vele, és csak fenyegetni szokta azzal, hogy pofon vágja,1-2-szer volt olyan hogy kapott is.De szegény anyumat úgy sajnálom, megvan a maga baja, végez a munkával és hazaér aztán jön újra az idegesség.

2015. dec. 5. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Apukad nem el veletek? Csak mert sok mindent megmagyarazna
2015. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem él velünk, már kiskorunkban elváltak.
2015. dec. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!