Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos, hogy a testvérem...

Jogos, hogy a testvérem kiküld a saját szobámból, mert jött a haverja, és az én szobámban van a gép, és ezért ott akarnak lenni?

Figyelt kérdés

Ha nem akarok kimenni az még neki áll feljebb.

Én 16/L ő 25/F

És ő természetesnek veszi hogy ott kell lenniük



2015. dec. 29. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem a te géped, de a te szobádban van? Hogyhogy? A bátyádnak nincs gépe?

Kiküldés helyett inkább meg kellene egyezni normális hangnemben. Valahogy így vezethetné elő: figyi, jön a haverom ennyi és ennyi időre, szeretnénk gépezni, nem gond, ha egy óráig csak mi lennénk a szobában?

2015. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért a te szobádban van a gép?
2015. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1: Beszélgetni szoktak, hallom most is.
2015. dec. 29. 19:32
 4/13 A kérdező kommentje:
2: Kozos "család" gép. És nem is gepeznek mindig ha ott vannak
2015. dec. 29. 19:32
 5/13 A kérdező kommentje:
3: 2 es fel eve lakunk ebben a lakasban, azelőtti lakasban nem volt saját szobam, es sokaig nem volt itt gép, mert nem volt összerakva, a laptop meg elromlott.,amikor keszlett a gep ugy gondoltam jonak h az én szobámban legyen mert az egy kis mini folyosoval el van különítve a tobbi szobatol es ott nyugodtabban lehet gepezni...
2015. dec. 29. 19:35
 6/13 A kérdező kommentje:
Elírtam, NEM én gondoltam jonak hanem,ők GONDOLTÁK* jónak
2015. dec. 29. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha téged zavar, hogy mindenki a te szobádban gépezik, akkor is jónak gondolják? Mondanod kellene, hogy tegyék át máshová a gépet, pl. a nappaliba, ami lehet, hogy kevésbé nyugodt környezet, de mégsem az van, hogy valakit folyamatosan zavarnak.
2015. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3 szobás a lakás. Van egy nagy szoba, ott alszik a másik tesóm (ő is felnőtt), és anyukám (bár neki van saját szobája, nem ott alszik már egy ideje). Anyukám szobájában van a TV, ahol ő nappal tartózkodik, és ott alszik a tesóm, aki említve van a kérdésben, bár már inkább az én szobámban alszik (ahol van az egyetlen gép). Igen, én nem a saját szobámban alszok, hanem a nagyban, nem,szeretném teljesen leírni miért, de nagyon röviden azért, mert betegesen félek egyedül éjszaka a sötétben, nem csak a saját szobámban, hanem máshol is. Meg még egy másik dolog miatt, de azt nem írom le.

Én már mondtam tbbször, hogy át lehetne rakni a nagyszobába a gépet, de semmi nem lett belőle.

2015. dec. 29. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogod és átrakod, probléma megoldva.
2015. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint itt mindegyik szoba egy kicsit mindenki szobája.

Így mondjuk érthető (ha kellemetlen is). Te sem csak a saját szobádat használod. Ha az a szoba a legnyugisabb, nyilván ott akar a haverjával beszélgetni.

2015. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!