Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem Dubajban él jó...

A nővérem Dubajban él jó körülmények között. Viszont nem tudjuk mit dolgozik? Szerintetek azt amire gondolok?

Figyelt kérdés

a tesóm sose szeretett tanulni. később dolgozni se nagyon szeretett volna. műkörmös tanfolyamra járt, ami végül sikerült, de nem kezdett el dolgozni benne.

ezek után megismert egy külföldi(európai)pasit. a fickó nagymenő vállalkozó, több országban is. hamar összeköltözött vele. úgy 1 évig voltak együtt. ugye ekkor már elköltözött Magyarországról, a férfi hazájában éltek. mindent megkapott a tesóm, luxus kozmetikai márkáktól kezdve ruhákon át..bármit... 100 ezer forint értékű rúzsai voltak stb.. szóval bejött neki az élet.

aztán egyik nap szó nélkül hazajött. mármint nem tudtunk előre róla. nagyon ki volt borulva . azt mondta nemzetiségi problémák miatt szakítottak. a szüleim szerint verte a pasi..nem tudjuk a mai napig sem.

elég sok cuccot sikerült elhoznia a fickótól, így kb 1 évig itthon volt, abból élt hogy a régi cuccait eladogatta.

aztán tavasszal nyaralni ment Dubajba . (Szintén a pasitól kapott dolgokból finanszírozta)

annyira megtetszett neki,hogy skypon tájékoztatott minket,hogy haza se jön, kiköltözik.

és kb innentől kezdve fogalmunk sincsen miből él odakint, meg egyátalán hogy maradhatott kint tartósan, hiszen csak egy hétre ment volna. nem sokat mesél, kb 2 hetente neten beszélünk általános dolgokról. az instagramjáról szoktam látni hogy micsoda körülmények között van. töménytelen luxus,mondjuk úgy. a korábbi 100 ezres kozmetikai termékei a fasorban sincsenek ahhoz képest,ahogy most él.

én gyanítom,hogy a testéből szerzi a pénzt. de ezt elég nehéz elfogadni. a szülők is bele vannak betegedve, szerintem ők se naívok.

ti mit gondoltok? hogy lehetne rá hatni,hogy keressen normális munkát? nem szeretném meggyanúsítani a prostítúcióval sem. de nem tudok elmenni mellette.

mielőtt azt hinnétek irigy vagyok, nem igen ez motivál. inkább csak szeretnék rajta segíteni. ha már kint is marad, legalább körmözne vagy lenne kozmetikus..ezekhez ért a leginkább.


a fröcsögő kamu válaszokat kérem mellőzétek. köszönöm!


2016. jan. 3. 17:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem tisztem megvédeni az előzőket, de itt van egy kis olvasnivaló:

[link]

2016. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem kellene ráhagyni. Szerintem kérdezz rá konkrétan. Mondd meg neki, hogy mindig csak kerüli témát, már azt gyanítjátok, hogy a testéből él. Kíváncsi lennék mit válaszol rá.
2016. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen nő sosem fog dolgozni, az ilyennek büdös a munka, amíg a seggéből megélhet.

Majd 40 évesen, lepukkanva, szétdrogozott fejjel fog hazatérni. Törődjetek bele!

2016. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 acelsziv ***** válasza:
62%
10: Nem viccnek szántam. De hát a te szüleid neveltek egy semmirekellő ingyenélőt a nővéredből...
2016. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

Semmit.

Hozzászokott a luxushoz.

Gondolom nem egy bányarém, aláfekszik pár gazdag arabnak, ha van egy kis esze,jól megszedi magát,és idővel abbahagyja, mert az ilyen nem tart örökké, a fiatalságával együtt fog véget érni.

Esetleg egy nagyobb trauma hatására feladhatja az ilyen életet,mondjuk szexuális erőszak... mást nehezen tudok elképzelni.

Te a testvére vagy, nem az a dolgod,hogy ítélkezz felette,hanem,ha bajban van,ott legyél.

Az ember kire számíthat, ha nem a testvérére,családjára, mikor nyakig ér a xar.

2016. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%
Na és, ha azt mondaná hogy , igenis ku..va vagyok. Ezzel előrébb lennétek. Felnőtt ember.
2016. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
97%

Korábban karácsonyra hazajött, hazajöhetett?

Mert korábban 1 gazdag palival volt párkapcsolatban, most valószínűleg dolgozik...abban a szakmában nincsenek ünnepek.

2016. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
69%

Jaaaj, itt mindenki olyan szemét. Szerintem igenis műkörmös. De az is lehet, hogy beállt takarítani vagy mosogatni.


Arról, hogy qrva lett, nem feltétlenül tehettek, megbolondult az első pasitól, aztán hozzászokott a könnyű pénzszerzéshez. De ha azt nem tudja kihúzni belőle a családja, hogy mégis miből él, mivel telik egy napja, akkor a nevelésben is félrement valami.

2016. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem beszélj a tesóddal, ha pontot szeretnél tenni az ügy végre.

Mi a húgommal nagyon jóban vagyunk és voltunk, de sok mindent mi sem beszéltünk meg, és rengeteg félreértés és veszekedés lett belőle.


Van amit évekkel később tisztáztunk, és csak hüledeztünk, hogy: "Jaj, te így gondoltad? Te nem is tudtad? Hát, azt nem mertem kérdezni. Sosem mondtad, én meg azt hittem..., stb."

2016. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát nagy a valószínűsége hogy a testéből él. De legalább támogat titeket? Vagy egyáltalán rá vagytok szorulva?
2016. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!