Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy az évek óta tőletek messze élő testvéred titokban megházasodott volna?

Figyelt kérdés
Az egészben az a legdurvább, hogy a családdal napi szinten beszélünk vele, csomó mindent megbeszélünk, tehát jó a kapcsolat. Anyámék pedig teljesen el vannak tőle ájulva, hogy milyen jól megáll a saját lábán, meg milyen sokat komolyodott, és az a szomorú, hogy a testvérem be is adja mindig nekünk, hogy mi vagyunk a legfontosabbak neki, mindent elmond stb. A dolog pikantériája, hogy a titokházasságról csak én tudok a családban (én is magamtól tudtam meg), viszont én nem akarom a családtagoknak elmondani. Nem akarom megkönnyíteni a tesóm dolgát. Szeretném, ha eljönne az a pillanat, amikor már nem tud tovább a tükörbe nézni és titkolózni. Ezt ő hozta össze, neki is kell színt vallania. Én legalábbis így érzem.
2016. jan. 10. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát, talán tart tőle, hogy a család ferde szemmel nézné a férjét/feleségét. Más nemzetiségű esetleg?
2016. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Te honnan tudod, ha nem mondta el és nem távol is él tőletek? Nem lehet, hogy tévedsz? Nem tudom, mi oka lenne rá.
2016. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Más nemzetiségű, de azt tudják, hogy együtt vannak. Én is, és édesanyám is találkozott már a férjével, és mindketten kedveljük őt. Nekem sincs semmi bajom azzal, hogy együtt vannak, az esik rosszul inkább, hogy nem vont be a házasságba minket. Közben meg olyan rossz érzés látni anyámékat ahogy agyondicsérik a testvéremet, és teljesen elfogultak vele, miközben élete legnagyobb pillanatát meg nem osztotta meg velünk. De én nem akarom feltárni az igazságot. Ez az ő műve, igenis vállalja a felelősséget, legyen gerince, és álljon oda a család elé, hogy ő bizony már férjes asszony egy ideje.
2016. jan. 10. 12:59
 4/16 A kérdező kommentje:
#2-es: Nyáron eltöltöttem nála egy kis időt, és egyik nap amikor dolgozott, megkérdeztem, hogy használhatom-e a gépét, hogy ne unatkozzak. Mondta, hogy nyugodtan. Letöltöttem valami dokumentumot (már nem tudom mihez kellett), és amikor annak a helyét megkerestem, megakadt a szemem egy "Esküvő" nevű mappán. És ott voltak ők ketten, gyűrűhúzás közben, esküvői csók közben, a házassági szerződés aláírása közben, szóval cáfolhatatlan bizonyítékokra bukkantam akkor.
2016. jan. 10. 13:01
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem putris cigányt vett el a Teso hanem normálist akkor nagy gondja ebből nem származhat.


Egyébként miért foglalkoztat ez téged?

2016. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem a feleségét szégyenli akkor valszeg titeket szégyell.
2016. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
4: Miért nem kérdezted meg akkor a tesódat?
2016. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Már ne is hargudj, de kib_aszottul nem tartozik rád. Sőt senkire rajtuk kívül. Biztos jó oka van rá, hogy nem mondja el, ilyet nem titkol az ember csak úgy. Nyilván pontosan tisztában van vele, hogy milyen a családja és nem akart fölösleges rongyrázást, csak egy csendes kis esküvőt. Teljesen meg tudom érteni. Nem mindenki vágyik arra az elmebajra, ami egy nagy esküvővel jár. Látod neked is itt habzik a szád, pedig semmi okod rá. Mégis mi változna, ha megmondanák, hogy most már van egy papírjuk? Jobban szeretnétek őket, vagy mi? Vagy akkor már föl lehetne végre tenni a "mikor lesz unoka" lemezt?

Nekem lenne ilyen idegbeteg testvérem, szóba se állnék velem... Gondolkodj el ezen kicsit.

2016. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy nem akarta nagydobra verni, nem akartak nagy esküvőt, csak két tanúsat és félt, hogy esetleg ti ennek ellene lennétek.
2016. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Kéttanús, nyugis kis szertartást akartak, de tudták, hogy a drága család biztos nem engedné, csak balhéznának, ezzel elrontva az örömüket. Rejtély megoldva.

Te meg töröld le a kifricskóló nyálat a szádról, fejezd be a dühöngést mielőtt agyvérzést kapsz, és egy pillanatra gondolkozz el ezen.

2016. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!