Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mióta elmondtam a bátyámnak...

Mióta elmondtam a bátyámnak titokban hogy meleg vagyok, azóta úgy kezel mint egy lányt. és a szüleimnek is feltűnt, félek lebukhatok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Pl vett nekem egy hatalmas plüss cicát születésnapomra, meg pl sokszor cicának szólít, meg ilyenek. Ráadásul tényleg úgy beszél velem mint a barátnőivel szokott.... és ez eléggé fura, mert a bátyám, és alapból én, úgy tudtam homofób, de nagyon jól vette a lapot...


....kicsit túl jól is.



16f


2013. jún. 21. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg vele? Ha annyira megbízol benne, hogy ezt elmondtad, akkor arra is meg tudod kérni, hogy ne viselkedjen feltünöen.
2013. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első javaslat is jó, de mi lenne, ha egyrészt megbeszélnéd vele hogy ne bánjon így veled, mert ez megalázó, és elmondanád az egészet a szüleidnek is? Biztosan nehéz, de egyszer meg kell tudniuk... Ha majd járni kezdesz valakivel akkor is titkolni fogod? Szörnyű úgy élni. Az meg picit sok lenne nekik szerintem, ha beállítanál a barátoddal.
2013. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem megalázó, csak hogy is mondjam, félek hogy lebukok. lehet jobb lesz ha én mondom el inkábbb.
2013. jún. 23. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lenne a legjobb ha tőled tudnák meg. Biztosan elfogadják majd.
2013. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár mi is igaza van az elsőnek. Ha annyira megbiztál benne hogy beavasd azt is oszd meg vele hogy ez neked igy nem jó. De finoman. valószinüleg azért ilyen veled mert nem tudja hogy reagáljon erre a helyzetre. És inkább tul jól vette mint kevésbé jol. Inkább tulkompenzál. Valami olyant tudnék elképzelni hogy leülsz vele s azzal kezded hogy megköszönöd hogy ilyen jól vette a labot hogy ilyen megértő veled de szépen megkéred hogy ne pont igy reagáljon hanem finomabban. Legyen olyan veled mint rég, s majd te meglátod mikor tudják meg mások.
2013. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
HHaaz én öcsémrol derülne ki már rég el lenne ásva a hátsó lertben 6 méter mélyre
2013. okt. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsó egy igazi hulladék! És nem azért, mert melegekkel ilyet tennél... hanem, mert valószíűleg más téren is ilyen morállal rendelkezel!
2013. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

az utolsó előtti szerintem tuti élvezné ha fenékbe raknák. azok szoktak így nyilatkozni a témáról. :D


engem marhára nem izgat ki hova rakja a farkát. csak ne vonulgassanak!

2013. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!