Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Testverem egy...

Mit tegyek? Testverem egy igazi energiavampir!

Figyelt kérdés
22 eves/lany vagyok. o 20 lany. mindig masert piszkal. olykor baszogat h mossam el azt a 2 tanyert amit otthagytam (de csak mert o 1 het utan vegre elmosta az edenyhalmazat), ha rend van tisztasag es kussban vagyok, akkor hirtelem elkezd lecsunyazni meg elettelenezni (dolgozok, baratom van es csinalgatom a sulit, veghajraban vagyok). regebben voltak durvabbak is. probaltam azt, hogy akkor gepezek, fejemre teszem a fulest es akkor ki van zarva. ebbol az lett, hogy ki akart rancigalni a szekbol. gepezes ezek utan elvileg zavarta, hat abbahagytam, hetek ota be se kapcsolom. de azutan kezdte el azokat a dolgokat, amiket az elejen leirtam. regebben elegge magam alatt voltam, amikor mindenert leszolt, de azutan elkoltoztem pestre. de masfel eve o is itt van es ugyanazokat elem at. tudnatok segiteni, mit csinaljak vele? mert mar ha meghallgatom, amikor baja van, az se segit, ha teljesen lathatatlankent vagyok, nem megyrk vele rokonokhoz se, nem mozgok vele semerre, akkor is elkezdi szo szerint abbol, hogy elkezd nezni , eszreveszem nez, ranezek es elkezdi ezeket. elore is koszonom (mellek info, hogy egy szobaban lakunk pesten)

2016. jan. 10. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan.... Ha lábtörlőként viselkedsz, miért csodálkozol, hogy beléd törli a lábát? Verd meg. Nem vagyok egy erőszakos fajta, de jobb ötletem nincs. 1-2 pofon, rángasd meg, aztán küld el a pitsába. Ha hagyod magad, akkor meg is érdemled. Egyébként meg költözz el.
2016. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hot szolj vissza neki valami durvát, verd meg, ne menekülj!
2016. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Mihelyst lehet, költözz el tőle, ha nem is külön városba (Pest elég nagy), de legalább külön városrészbe. Nem tudsz esetleg a barátoddal együtt összeköltözni?


Amíg ez nem lehetséges addig többféle lehetőséged van.

1. Nem hagyod, hogy kiborítson. Magyarán leszarod magasról, nem törődsz vele, és csináljon/szóljon be, amit akar. Látszólag egyszerű, de sajnos úgy látom, hogy könnyen magadra veszed, amiket mond-lecsúnyáz, leélettelenez, takarításra ösztökél. Az, hogy ha már rád néz is, idegesít, sajnos nyitsz felé annyira, hogy ezeket zokszó nélkül megcsinálja veled. Csak azt lehet kiborítani, aki hagyja magát, csak azt lehet frusztrálni, aki vevő rá-ehhez, hogy rájöjj a gyakorlatban is, komoly fejlődés kell, szóval nem mondom, hogy egyszerű, de egy megoldás.

2. Megpróbálod keresztülhúzni a számításait. De következetesen. Ha baja van az elmosogatott tányérokkal, akkor készítsetek listát, hogy ki mikor mosogat, takarít, porszívóz-és következetesen tartsd be. Amikor ő a soros, akkor csak bökj rá a napirendre.

Ha véghajrában vagy a suli miatt, akkor szögezd le, hogy te kihez, és mikor mégy vele rokonokhoz/bárhova, és ehhez következetesen tartsd magad, és ne engedj. Nézés/beszólás ide vagy oda.

Ha tényleg véghajrában vagy, akkor vedd elő a tankönyvet és mélyedj bele, vagy ülj be egy közeli könyvtárba, és maradj ott zárásig vele, majd este menj haza (én rendszeresen így tanultam az egyetem alatt)

Ha tudsz, legyél a barátoddal minél többet a szabadidődben, és ne feltétlenül vele.

Ha meghallgatod, ha baja van, szerintem segít, neki tutira, csak nem elég neki, úgy érzem. Felajánlhatod, hogy segítesz neki ebben-abban, de csak addig a határig menj, amíg neked is belefér. ;)

2016. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igazatok van. en hagyom magam. regebben utottem mar meg eleg sokszor, csak szokszor ment utana nyafogni anyameknak es en kaptam miatta. megprobalok agresszivabban fellepni ellene, es direkt az ellen menni, amit epp kigondol, vagy eppen racifrazni. koltozesen sokszor gondolkodtam, lehet el is fogok jutni odaig, de mig le nem adtam a diplomamunkam nem szeretnek belekezdeni. koszonom a tanacsokat, ha erkezik mas is, megkoszonnem.

utolso troll kommentelonek uzenem, hogy az hogy baratom van az teny, nem dicsekedes :) a dedosra meg felesleges is reagalnom

2016. jan. 10. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
háát nem azért,de az én depis apámat jobban tudtam kezelni, amikor leszólt engem akkor átnéztem rajta és nem érdekelt, hogy kurv..nak hív és társai, emiatt el is ment a kedve a beszólogatástól. Ha pedig kiráncigál a székedből adj neki egy akkorát, hogy a fal adja a másikat, ha pedig rohan anyucihoz ő pedig kérdőre von közlöd, hogy felnőtt vagy és a saját kis vackodban olyan szabályok vannak amiket te akarsz, ha a hercegnőnek nem tetszik mehet haza. Ja és nem értem ezek után miért nem hagyod a hugit a csudába és költözöl össze egy másik egyetemistával vagy ilyesmi? komolyan szánalmas, hogy mennyire hagyod magad.
2016. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az orrbavágás jutott előszöt eszembe. Nem tudom miért, talán mert a hülyéket máshogy nem lehet kezelni. :D
2016. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmibe vesz téged... csakhogy tudd... meg kell verni, még ha a testvéred is, mert ez nem emberhez illő viselkedés. PONT
2016. jan. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!