Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Együtt vagyok a volt barátjáva...

Együtt vagyok a volt barátjával. Újra rossz lesz a kapcsolatunk? Mit csináljak, mikor mondjam meg?

Figyelt kérdés

Másfél év van a nővérem és köztem. 16 éves koromig legjobb barátnők voltunk, de azért megvolt a saját baráti körünk is, amiben sok közös ismerős volt, szóval az életünket együtt éltük.

Aztán ő összejött azzal a fiúval, akibe én szerelmes voltam már 3 éve (erről tudott)... A gond az, hogyha ő valakivel együtt van, az egész életét vele tervezi és egyszerűen úgy éreztem, hogy megfulladok, ha csak erre gondoltam. De tényleg, 2 napig csak feküdtem otthon és sírtam. Utána különböző fázisokon át túljutottam ezen, bár nagyban segített, hogy a srác 2 hét után dobta, bár ezt mindenki megmondta már az elején.


De annyira nem bírtam elviselni, hogy apához költöztem és most ősszel kezdett jobb lenni a kapcsolatunk. Vagyis akkor szóltam hozzá 10 szónál többet egyszerre. Már ott tartunk, hogy szoktunk együtt bulizni menni, beszélgetünk is chaten, de érezhetően nem ugyanolyan a kapcsolatunk, szerintem már soha nem is lesz az, mint régen.

Viszont én most együtt vagyok a sráccal... Több, mint 1 hónapja titokban, részben a tesóm miatt...


17L


2016. jan. 16. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Hol laktok, hogy csak az az egy fiú van az egész környéken, és mindkettőtöknek ő kell? Ő meg játszik veletek, ti meg hagyjátok. Ki következik a családban? Nagymama, kutya?

Be sem engedtem volna az ágyamba a nővérem volt fiúját.

Dobnám a francba, nem ér annyit az egész.

Titokban? Persze, mert van még neki más is. Ez csak kamu, szívatás, te meg elhiszed.

2016. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Első, ki bánt el veled ilyen csúnyán, hogy így gondolkozol? Fogalmad sincs a témáról, akkor ne okold már mindenért a barátomat...

Miért játszana?

Lassan egy éve nem is beszélt a tesómmal, mégis hogy szórakozna vele? :D

Nincs neki senki más rajtam kívül, ez biztos.

De köszi, régen találkoztam ilyen negatív emberrel.

2016. jan. 16. 19:51
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát barátnő, családtag partnere, expartnere nálam és szerintem minden más, normális embernél is tabu. A kapcsolatod a testvereddel tönkre megy, nagy eséllyel végleg.
2016. jan. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen, rossz lesz a kapcsolatotok. Mikor mondd el neki? Amikor van arcod elé állni azzal, hogy figyelj, a volt pasiddal vagyok együtt, aki 2 hét után dobott téged... És jogosan fog haragudni rád. Elképzelhető az is, hogy teljesen megszakítja veled a kapcsolatot. Megér ennyit neked egy srác? Gondold végig. Annyi pasid lehet még... De nővéred több nem lesz. Most vagy rendbe hozod a nővéreddel az elromlott kapcsolatotokat, vagy hagyod a francba és inkább a srácot választod.
2016. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem itt nem a srác a hibás, aki anno azt sem tudta, hogy nekem érzéseim vannak iránta. :D


4 éve másra sem gondolok, csak a barátomra... Most végre együtt vagyunk, nem fogom eldobni valaki miatt, aki iránt még a mai napig is vannak rossz érzéseim azért, ami tett.

2016. jan. 17. 11:10
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg ott kezdődik a történet, hogy a nővérének nem kellett volna összejönnie a sráccal, akiről tudta, hogy a kérdező odavan érte.

Én legalább is nem tettem volna ezt meg..

2016. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg már az elején el kellett volna dönteni, hogy egyikőtök sem jön össze vele, mert a nővéred is szerette ha összejött vele.


Én ismertem olyan pasit aki azt mondta, a csajának hogy egy éve nem beszélt azzal a csajjal, de közben már meg is kérdezte, hogy nem megy vele bulizni mikor a csaja elutazik... Nem azt mondom, hogy nálatok ez van csak mondom, hogy ne legyél ilyen naiv. (a srác is rendes volt, nem is néztem volna ki belőle én sem)


Igen a nővéred meg fog rád haragudni, jogosan. Akármennyire rossz a kapcsolatotok, akármennyire szereted a pasit, családtag exével nem illik összejönni (akármennyi ideig is voltak együtt). Nekem gyomrom se lenne hozzá.

2016. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

kapsz te még az élettől pofont figyeld csak ki.

az a srác már sehol se lesz mikor a nővéred még mindig a nővéred lesz, akire számíthatsz majd esetleg ha segítség kell.

most szar idő van, majd ha jön a nyár ne csodálkozz ha követed te is a nővéred példáját :)

gyerek vagy még, de reméljük idővel megjön az eszed.

2016. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

jaa amit amúgy itt többen írtak is, ez eddig eszembe se volt...a lomposa volt már a nővéredben is, most meg benned fogja megjáratni?

na ehhez tényleg gyomor kell, vagy csak gyermeki ostobaság.

2016. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cicaharc. Ne drámázd túl.
2016. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!