Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem egy idegesítő nyomi,...

Nővérem egy idegesítő nyomi, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

Majd 30 éves lesz. Tesco munkás, itthon lakik.

Az én dolgaimmal foglalkozik, miért ülök ennyit a gép előtt, miért nem voltam suliban, egyfolytában kérdőre von, lekezelően beszél velem, ha visszaszólok még ő van felháborodva, volt olyan hogy postoltam valamit facebbokra és ő kérdi hogy ezt miért raktam ki.

Lehetne annyi élete, hogy nem velem foglalkozik. Főzni nem tud, tervben sincs neki az önálló élet.

Olyan rohadtul idegesít amikor bejöm a szobámba és kérdőre van, mondja a magáét.


2016. jan. 27. 09:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
19/F
2016. jan. 27. 09:32
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát így olvasva te sem vagy különb a nővérednél. Olyan dolgokért nevezed nyominak amit te is csinálsz?
2016. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha továbbra is a suli mellé jársz te is így végzed, szóval azért ha én neked lennék, előbb a magam portáján sepregetnék.
2016. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 10 év múlva Te is ugyanazt csinálod, mint a nővére. Lehet, hogy ő ezt nem szeretné.
2016. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
inkabb legyel vele joba, segit majd bejutni a teszkoba.
2016. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Felnőtt ember vagy, nagykorú, téged se kötelez senki arra, hogy olyannal élj egy fedél alatt, kit nem kedvelsz.

Keress munkát, albérletet, és kezdj önálló életet, elvégre te sokkal különb vagy, mint a nővéred. Akkor mutasd is meg a nagyvilágnak!

2016. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy jobb egyetemi szakra jársz, akkor finoman megjegyezheted, hogy tanulással kapcsolatban nem kérsz tőle tanácsod, ha viszont csak egy OKJ-s szakképzésre, akkor tényleg kérheted még arra, hogy ajánljon be majd a TESCO-hoz árufeltöltőnek.
2016. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Próbáld úgy nézni, hogy félt, azért idegeskedik- látja, hogy eddig eltolta az életét, és neked más sorsot szeretne.

Rosszabb esetben a saját frusztráltságát rajtad vezeti le.

De próbáld az első szerint felfogni, akkor kevésbé zavar majd.

2016. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem lehet,hogy csak szeretetbol csinalja,hogy itt van o,az elo pelda,aki total elrontotta az eletet,es lehet,hogy nem szeretne,hogy te is ilyen legyel majd. Viszont az is lehetseges,hogy ilyem termeszetu,hogy mindenbe belekot,amibe csak tud. Nekem is vannak ilyen ismeroseim

16/L

2016. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy csúnya?
2016. jan. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!