Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt velem...

Miss R. kérdése:

Miért csinálja ezt velem bátyám? Többi lent:

Figyelt kérdés
Dióhéjban a történet annyi hogy 10 év van köztünk. Féltestvérek vagyunk. Anyával élünk. De ő egyfolytában bánt szavakkal és meg is üt. Néha viccből de néha nagyon megver. Pl tegnap azt mondta hogy rohadjak meg reggelre. Mivel mindketten WoW-ozunk és ez a játék tönkretesz mindenkit. Én még jobbik eset vagyok mivel én nem sokat kiabálok. De ő hazajön egyből gép és már játszik. Akkor csak akkor lehet hozzászólni ha éppen nem ordít vagy ha beszélget meg nevet.. Általában elvagyunk nevetünk, játszunk. De ha elborul az agya ami elég sűrűn történik nagyon hülye tud lenni.. Ezt hogyan kezeljem? Mert nagyon összezavar.. 13/L
2016. febr. 22. 21:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mondd meg neki.Neked rosszul esik ez,és nem normális,hogy megüt a testvéred,RÁADÁSUL FIÚ.Mondd meg a szüleidnek,hátha beszélnek kicsit a fejével.Meg az is furcsa,hogy 23 évesen nincs jobb dolga,mint majdnem egész nap gépezni és játszani..ne félj tőle,mondd meg neki kedvesen,hogy ez neked nagyon rosszul esik és ne bánjon így veled,mert ez nem normális,nem ezt érdemled és te se csinálod vele és nem is csinálnád sohasem.Csak megérti...
2016. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Így és nem lesz több gond.


https://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc

2016. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Úú, a 2-es által linkelt vidi nagyon komoly :D Én is arra gondoltam amikor olvastam a kérdést. Srác WoW fiókját törlik ő meg kiakad xD


Próbálj meg beszélni vele, esetleg ha van valaki (lehetőleg felnőtt) a családban akivel nagyon jóban vagy - anya, nagyi, nagynéni, stb. - akkor kérd meg hogy legyen veled, hátha akkor jobban kontrollálja magát.

2016. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 acelsziv ***** válasza:
3: Arról a gyerekről egész sorozat van. Nem gyengén kattant, mert mindenre ugyanilyen cirkuszt művel
2016. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudsz szólni a szüleidnek?

Nekem is van hugom, csak 2 évvel fiatalabb, de ha durván beszélek vele vagy megütöm és ő beárul, amit persze mindig megtesz, akkor kemény nadrágszíjas vagy pálcás verés vár rám.

16 F

2016. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors reagálásokat. Tulajdonképpen csicskáztat is mert azt mondja h törli a karimat. Ami fullos.. Így a markába vagyok.... Taekwon-dozok, használhatnám rajta, de előbb a szép szó. Igazából már mondtam neki h figyu neked mi bajod van? De csak elröhögte az egészet.. Egyszóval egy igazi idióta.. Ja és a videóról szólva.. Képes lenne eltörni minden csontom ha a játékról van szó.. Topos karakter.. Sok pénze van benne :D
2016. febr. 22. 22:37
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem hallgat senkire sem.. Se mamáékra se anyáékra..
2016. febr. 22. 22:38
 8/15 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk a nadrágszíj az nem is olyan rossz ötlet.. Magassarkú sem lenne rossz :d Köszi :D
2016. febr. 22. 22:39
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
5-ös vagyok: Persze én a nadrágszíjjal a szüleimtől kapok, nem a hugomtól, de ha ők nem verik el, akkor szerintem nyugodtan tökön rúghatod, ha üt-ver téged :)
2016. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem értek a WoW-hoz (Skyrim-es vagyok - meg Pokémonos :P) de nem tudod valahogy "lementeni" a játékot? Például "átköltöztetni" egy barátodhoz, nálad meg újat kezdeni. Akkor talán kikerülnél a markából.

Vagy a gépedre (ha egy gépetek van, akkor a fiókodra, ha nincs akkor S.O.S. csinálj) tegyél egy bivalyerős jelszót, amit soha az életben nem tud feltörni. A játék mappáját is.

A WoW-os jelszavadat is változtasd meg, ha esetleg tudja. Tudod, 16 karakter, benne kisbetű, nagybetű, szám, írásjel, szóköz, hieroglifa és egy ártatlan szűz lány vére.

2016. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!