Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám miért foglalkozik...

A bátyám miért foglalkozik többet a barátnőjével és a barátaival mint velem?

Figyelt kérdés
Ha nincs ott a barátnője ott vannak az idióta barátai..mindig a barátnőjének vesz mindent vele foglalkozik meg mindig ott nyalják egymást előttem..a suliban meg folyton a barátaival van még csak hozzám se szól(otthon is csak egy két szót) pedig most 9.-es vagyok és ő pedig végzős sőt dupla végzős(én így hívom)és szükségem lenne egy kis támogatásra egy-két gologban.Talán szégyell engem?

2013. okt. 14. 19:33
 1/8 anonim válasza:
Nem. Lány vagy?
2013. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a saját korosztályával jobban kijön. De biztosan fog segíteni neked, ha elmondod neki, hogy miben lenne szükséged támogatásra. Beszélgess el vele otthon.
2013. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok...
2013. okt. 14. 19:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem hozzá tenni hogy a múltkor majdnem verekedtem az egyik gyerekkel és akkor se állt mellém..
2013. okt. 14. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem szégyel, szerintem egyszerűen nem értitek meg egymást. Te 14 éves vagy, ő 18. Hogy a verekedésnél nem állt melléd az azt is jelentheti, hogy olyan miatt kaptál amiért meg is érdemelted. (például). Amúgy próbálkozz barátkozni, ne féltékenykedj, mert azzal csak elmarad magadtól.
2013. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azért nem állt melléd, mert láttad, hogy nincs baj és meg tudod magad védeni. Most más életkorban vagytok, majd ha huszonévesek lesztek, akkor már "eltűnik" ez a 4 év különbség. Te is barátkozz a saját osztálytársaiddal. Attól még lehettek nagyon jó testvérek, és lehettek jóban, hogy a suliban nem együtt lógtok.
2013. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az apád, elég nagy vagy ahhoz, hogy neked is legyen saját életed.
2013. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Azt, hogy előtted nyali-faliznak kikérheted magadnak...Nagyon helytelen nyilvánosan szexuális életet élni.
2013. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!