Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt velem...

Miss R. kérdése:

Miért csinálja ezt velem bátyám? Többi lent:

Figyelt kérdés
Dióhéjban a történet annyi hogy 10 év van köztünk. Féltestvérek vagyunk. Anyával élünk. De ő egyfolytában bánt szavakkal és meg is üt. Néha viccből de néha nagyon megver. Pl tegnap azt mondta hogy rohadjak meg reggelre. Mivel mindketten WoW-ozunk és ez a játék tönkretesz mindenkit. Én még jobbik eset vagyok mivel én nem sokat kiabálok. De ő hazajön egyből gép és már játszik. Akkor csak akkor lehet hozzászólni ha éppen nem ordít vagy ha beszélget meg nevet.. Általában elvagyunk nevetünk, játszunk. De ha elborul az agya ami elég sűrűn történik nagyon hülye tud lenni.. Ezt hogyan kezeljem? Mert nagyon összezavar.. 13/L
2016. febr. 22. 21:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megváltoztathatnám de sajnos ez lehetetlen. Nem segítene konkrétan akkor semmiben sem.. Majd megnevelem és megérti akkor. :D
2016. febr. 22. 22:48
 12/15 anonim válasza:
100%

De nem neked kell megnevelened..ne légy már ilyen toleráns és engedékeny.Mondd meg a szüleidnek,de ne csak annyit,hogy idegesít a bágyád,hanem,hogy terrorizál és megüt téged és teljesen bevan kattanva???Ne mondd már nekem,hogy a családod tagjai erre nem reagálnak semmit...most komolyan?Ülj le velük és meséld el nekik!!!A bátyádtól meg ne csak megkérdezd,hogy mi baja van,hanem mondd meg neki,hogy veled így nem bánhat,légy már kicsit tökösebb!! :D

(Csak buzdítani akarlak!! :) )

2016. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szóltam nekik le is kiabálják meg minden de nem enged. Sajnos ő is ugyanolyan makacs mint én...
2016. febr. 23. 14:24
 14/15 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek. :) Ment mindenkinek a zöld gomb :)
2016. febr. 23. 14:25
 15/15 anonim válasza:
Akkor viszont nem elég,ha csak szólnak neki..ha nem hagy téged békén vonják tőle meg a játékot,vagy a pénzt vagy a kocsi használatát vagy valami komolyabbat csináljatok,mert így nem lesz semmi változás. :(
2016. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!