Ti élnétek így?

Figyelt kérdés
Nekem kilenc (!)tesóm van. Én plusz a két öcsém,és a két bátyám. Meg a négy lánytesóm. Anyu,apu,plusz van két kutyánk, meg három tengerimalacunk. És ezt egy sorházban. Ti élnétek így, ráadásul egy nyugis Bükkben lévő nyugis kis faluban. Mert néha jó, néha rossz. Ti szeretnétek így élni?

2016. márc. 8. 21:11
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja,és nem vagyunk cigányok(már ha valaki a sok gyerekből azt hinné).
2016. márc. 8. 21:14
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Mi hatan vagyunk tesók és frankón megvagyunk, persze majd szeretnék külön költözni...
2016. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekként simán.
2016. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom, soha. Egy introvertáltnak ez maga a pokol lenne... Még a 3 testvér is bőven sok.
2016. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Én nem, nekem már sok lenne a 8 tesó, nehezen szoknék hozzá hogy 11-en vagyunk, de ha ebben nőttem volna fel akkor biztos másként állnék hozzá. Na meg faluba se laknék, csak akkor ha BP közelében lenne mint a jelenlegi város ahhol lakom.
2016. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Számomra a pokol lenne. Ráadásul születésem óta Pesten élek, rövidebb távon nem lenne rossz vidéken élni (1-2 hét), de egy idő után hiányozna a város. :D
2016. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
34%

Nekem 1 testvérem van, de ha akkora a ház, hogy kényelmesen elférünk, akkor szerettem volna 9 tesót :)

Viszont nem egy nyugis faluban, hanem Pesten.

Még soha nem voltam falun 1 éjszakánál többet, és nem is vágyom rá. Nekem kell a nyüzsi.


45N

2016. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem, én nagyon szeretek néha egyedül lenni, nem szeretem a nyüzsgést. A falusi élet tetszene, de igazi csendben.

A kisfiam viszont szerintem imádná. Ha találkozunk ilyen sok gyerekes családokkal, őt teljesen elbűvöli. Mikor kb 2 éves volt, volt olyan, hogy fogta magát, és beállt egy ilyen családhoz, ment utánuk megbabonázva, boldogan. Be akart szállni velük az autóba. Úgy kellett szinte erőszakkal megakadályoznom, hogy hazamenjen velük:) Ha valaki tud ezzel mit kezdeni és élvezi, klassz dolog lehet.

2016. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%
4-es! Ugyanez. :D
2016. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%
Ki nem bírnám, mondjuk én leginkább egyedül élnék mindenkitől távol, hogy legalább meló után nyugtom legyen.
2016. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!