Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak most? A rövid...

Mit csináljak most? A rövid verzió: tesom majdnem megölt

Figyelt kérdés

A rövid verzió az hogy a tesom majdnem megölt.

Az történt hogy elkezdte húzni a hajam természetesen vissza vágtam neki aztán eltalált azon a részen ahol megis halhat egy ember szerencsére jól vagyok de szerintetek most mit tegyek a tesommal?

Vagy magammal mit tegyek? Kérlek válaszoljatok minél hamarabb a válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 11. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
gondolom nem szándékosan. és hol van az a rész ahol meg is halhat egy ember?
2016. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Kíváncsivá tettél,hol talált el és mivel?
2016. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

rövid válasz: túldramatizálod.

hosszabb válasz: ha meghúzza a hajadat, akkor nem kéne visszaütnöd, hanem leállítani, esetleg szólni a szülőknek. te sem cselekedtél jól,hogy vissza vágtál. de nyilván ő is hülyeséget csinált.

2016. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Halantekon vagot?! Vagy hova?

Gondolom 10-14 ev koruliek vagytok szolj a szulonek, hogy durvul a teso es vagja nyakon mast nagyon nem tudsz!

2016. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Engem is majdnem megölt apám úgy nyolc éves koromban, gondolkodom, mit is csináltam... Ja igen. Két hétig feküdtem kórházban belső vérzéssel és agyrázkódással.


Szerintem ne öld meg. Csak egy ötlet.

2016. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Gyerek korunkban mi is azt hittük, hogy ha valakit halántékon ütnek, akkor meghal.

Gondoltam szólok, hogy ez nem igaz, semmi létfontosságú szerv nincs a halánték táján.

2016. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Köszi Moderátor, hogy levetted az eredeti kettes választ! Az egy nem normális volt,aki gyereknek ilyet ajánlgat,bele se gondolva,hogy a kis lüke esetleg megteszi.
2016. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Majdnem megölte a tesója. Én meg majdnem tudok repülni.
2016. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Hol ütött meg? Elvileg a kettes csigolya környékén van egy pont, de az nem egy nyakrapacsitól okoz azonnali halált.

Hiszti

2016. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván véletlen volt a veszekedés hevében.

Ne csinálj semmit. Máskor viselkedjetek normálisabban.

2016. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!