Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám és az anyós jelölte...

Az anyukám és az anyós jelöltem szerint le kellene vágatnom a hajamat teljesen rövidre, mert az praktikusabb. Folyamatosan ezzel traktálnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. 1 éve vagyunk együtt a párommal és a múlt hónapban eljegyeztük egymást. A családi összejöveteles eljegyzésünk majd csak jövő hónapban lesz. Viszont amióta eljegyeztük egymást, azóta anyukám és az anyós jelöltem folyamatosan azt szajkózza, hogy remélik, hogy még az eljegyzés előtt levágatom a hajam. Szerintük ez a sima hosszú fazon túl kislányos és nincs semmi formája. Én még régebben említettem anyukámnak, hogy ki szeretném próbálni a rövid hajat, bár most egy kicsit elbizonytalanodtam. Az anyósom történetesen fodrász és kb. egy hete felajánlotta, hogy Ő majd vág nekem egy jó frizurát. Én viszont úgy gondoltam, hogy elmegyek a megszokott fodrászomhoz és levágatom olyanra amilyenre alapból szerettem volna. Ez meg is történt és végül fülig érőre vágattam. Anyukám és az anyósom szerint még ez is hosszú és inkább "asszonyosabb" frizurát kellett volna választanom. Azzal érveltek, hogy a nővéremnek is és a sógornőmnek is rövid hajuk van.

Most már hajlok jobban a hajvágás felé. Bár még bizonytalan vagyok.

Szerintetek levágassam teljesen rövidre a hajamat? Az anyósom szerint kb. 9-10cm-es haj lenne az ideális.



2016. márc. 5. 15:12
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
99%
Jézusom, én pont azon gondolkoztam egy hónapja, amikor eljegyzett a párom, hogy megmondom neki, hogyha áttérnék az asszonyos frizurára, lőjön le. :D
2016. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 Argloss ***** válasza:
94%
Szerintem a hosszú haj vonzóbb. Ha neked teljesen mindegy, akkor inkább a párodat kérdezd meg és ne az anyját!!!!
2016. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
98%
De most komolyan...ezeridegen emberektől várod, hogy megmondják, levágasd a hajad, vagy ne?
2016. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
Ha a párod Tomikát akarja elvenni,nem Timikét,akkor hallgass csak a vénasszonyokra.Persze,visszanő,de szerintem ritka az olyan nő,akinek jól áll a rövid haj.Ahhoz olyan arcforma és szép nyak kell.
2016. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
95%
Mert a házasság után nem lehet hosszú a hajad? Ha szeretnél rövidet, vágasd le, de most azért, mert megházasodsz és az anyósod meg az anyád ezt akarja.
2016. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
94%
24 éves vagy. A praktikum a fontosabb, vagy hogy vonzó legyél? (na nem mintha rövid hajjal nem lehetnél az) Véleményem szerint a hosszú haj nőiesebb.
2016. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
99%
És mégis minek pofáznak bele?
2016. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
98%
A 7-es kommentben kb.minden benne van.
2016. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
96%

Ne már...Tényleg hagyod magad ennyire befolyásolni? Ha azt mondanák, hízzál már meg 20kg-t, mert a családban többen is teltebbek, akkor megteszed?? Néha jó, ha az ember úm. frissít a külsején, de nem kell a végletekig menni. A hosszú haj szerintem a nőiesség egyik fontos jelképe. Az esküvőmön majd el sem tudnám magam képzelni rövid hajjal, hiszen a hosszúval annyi jó frizurát lehet kombinálni. Ha zavar, akkor fel lehet tenni kontyba vagy hasonló. Ha ennyire hagyod magad vezetni, mi lesz később ha egybe keltek? Szerintem mindennap más fogja összeállítani nektek a napi menüt, mit főzz, hogyan vasalj stb.

Én elfogadok minden véleményt, de rögtön meg is mondom, hogy nekem ez meg az tetszik, és nem nagyon érdekell, ha másnak nem, elvégre is az én külsőmröl van szó.

2016. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
97%

"Asszonyos", Mária, ne hagyj el:D Mondd meg nekik, hogy az igazi asszonyos frizura a konty, lehetőleg valami förtelmes hajhálóba bugyolálva, és éppen azon gondolkozol, hogy az esküvőre megnöveszted a hajad.


Mi köze van a házasságnak a hajviselethez? És mi köze van anyádnak és anyósodnak ahhoz, hogy te milyen frizurával érzed jól magad? Légy már felnőtt 24 évesen, az önálló családalapítás küszöbén, az isten áldjon meg. most állítsd le a mamákat, különben sokat fogsz még járni ide sírni-ríni, hogy mindenbe belebeszélnek, semmi sem jó nekik, amit csinálsz.

2016. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!