Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » "Barátkozzak" a tesóimmal,...

"Barátkozzak" a tesóimmal, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Semmi dráma. Csak óriási a korkülönbség, mire én 8 éves lettem, már mindketten elköltöztek. Most a huszonéveim végén megkerestem őket, megismertük egymást és rohadtul nem szimpatikusak. Az egyik pletykás és sunyi, a másik agresszív és közönséges. Hozzá mindketten tele vannak panasszal, bármiről van szó, mindig negatívat szólnak hozzá. Nem olyan groteszk, kibírhatatlan módon, meg vannak persze jó tulajdonságaik is, csak mondjuk ha nem lennének a rokonaim, akkor mindkettőt kerülném. Szívem szerint hagynám az egészet, de mindenki hajtogatja, hogy család csak egy van, meg a többi közhely. Mit gondoltok erről a helyzetről?
2016. ápr. 13. 19:37
 1/5 anonim válasza:
52%
Nézd Barátom, az képezi a családodat, akiket Te szeretnél a tagjaiként látni. A vér, mint olyan, a legerősebb kapcsolat...persze csak racionálisan nézve. Azt mondom Neked, ne foglalkozz azzal, ha negatívak, ignoráld a véleményüket és hívd azokat a családodként, akire mindig számíthatsz, akit szeretsz, akiben megbízol és aki mindig hűséges lesz hozzád. :)
2016. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

"Most a huszonéveim végén megkerestem őket, megismertük egymást és rohadtul nem szimpatikusak."


Ők az évek során a tájadra sem néztek, miután elköltöztek? Nekem ez már elég lenne ahhoz, hogy ne öleljem őket a kebleimre...

2016. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi nem kötelező, ha eddig nem erőltette senki, ezután is mindegy már.
2016. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

" de mindenki hajtogatja, hogy család csak egy van"

És ez a 8 éves korod és a "huszonéveid vége" között nem volt igaz?

Én speciel feléjük se néznék - de én meg sem kerestem volna őket, ha ők eddig nem voltak kíváncsiak rám.

2016. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyetlen testvéremmel sem tartom a kapcsolatot. Prózai az oka. Az egyik intézetbe akart adatni anyámmal mert ő nem akart kicsit. 16 év korkülönbség van köztünk. Nem is érdekel mi van velük.
2016. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!