Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne barátkozzak édesapám volt...

Ne barátkozzak édesapám volt barátnőjével?

Figyelt kérdés

Édesapám tegnapelőtt szakított a barátnőjével, aki nekem mindig szimpatikus volt és mindig jól kijöttünk. 6 és fél hónapig voltak együtt, és én nem töltöttem nagyon sok időt a nővel, de jóban voltunk, és ő nagyon szerette apukámat. Apukám viszont különböző okok miatt szakított vele, de elég bonyolult a helyzet, és most mindkettőjüknek elég nehéz, mert azért hiányoznak egymásnak. Én szívesen megkeresném a nőt, találkoznék vele, stb, de nem tudom, hogy esne az apukámnak. Várjak még?

L/20


2015. febr. 28. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem illik tartani a kapcsolatot a másikkal ilyen helyzetben, pláne, ha nem voltatok összenőve eddig sem.
2015. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
A kapcsolatukba ne avatkozz bele. Ha jóban voltatok, ezután sem kell levegőnek nézni a másikat.
2015. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kavarni akarok, hanem sajnálom, hogy ez így történt, és szívesen beszélnék vele.
2015. febr. 28. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
szerintem ne, csak trágyakavarás lehet, találj magadnak barátnőt máshol
2015. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan barátkozz vele, csak ne az ő kettejük problémájával foglalkozz. Ha ezt be tudod tartani, akkor szerintem nem lehet kivetnivalót találni benne..
2015. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
87%
nálunk is hasonló a helyzet.. én megszakítottam vele minden kapcsolatot, beleuntam hogy folyton apám a téma ha találkoztunk. egyszerűen unalmas volt már hogy nem tudtunk másról beszélgetni és ennek így semmi értelme.
2015. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Ugy latszik, itt mindenki magabol indul ki...

Beszelgess Apukaddal, mondd el neki, amit itt leirtal es ha a no is "vevo" a tarsasagodra, es a szulodet sem zavarja, semmi rossz nincs abban, ha tartani akarod a kapcsolatot vele.

Aztan majd latod, lehet par talalkozas utan elmaradtok egymas mellol.

2015. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Világos, hogy szívesen tartanád vele a kapcsolatot, mert jól kijöttetek, de fogd fel, hogy NEM ILLIK! Nekem is elég rosszul esne, ha az exemmel tartaná a kapcsolatot valamelyik családtagom. Ne... ez nem való. Lehet ezt a válaszomat is lepontozni, attól még ez a véleményem.
2015. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne barátkoznál vele?nem ti szakítottatok hanem ők.Nincs abban semmi megisztok egy kávét,elbeszélgettek.illik nem illik ki nem c..ja le.ne az illem határozza meg kit kedvelek kivel beszélgetek.nem muszáj apádról beszélgetnetek
2015. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért ne baratkozhatnal vele?

En az exem lanyaval tartom a kapcsolatot, aki most 16 eves. Nagyon jol kijovunk, szoktam ot sminkelni meg mindent. Attol mert anno kulonmentunk az apjaval, nem muszaj ezert vele is megszakitanom a kapcsolatot.

2015. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!