Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beszéljek még erről a testvére...

Beszéljek még erről a testvéremmel, vagy barátkozzak meg a döntésével?

Figyelt kérdés

A húgommal nagyon jó a kapcsolatunk.

A férjével kisbabát várnak, a 8. hónapban van. Eddig beszéltük, hogy ha megszületik a pici és szükség lesz rá, megyek segíteni, főleg főtt étellel. Nem akarok a nyakukra járni, ott ülni órákig. Csak felugrani a kajával, beszélgetni kicsit, ennyi. És persze nem is évekig, csak az első 2-3 hétben. Amikor én szültem, ő is segített, a második szülésem után a naggyal is sokat volt. Nekünk ez tök természetes.


De most szólt, hogy inkább ne menjek át és ne vigyek semmit, majd telefon a szülés után hogy mikor mehetek. Először azt hittem, hármasban akarnak lenni, ami persze tök rendben van, az ő döntésük. De kiderült, hogy anyósa elég csúnya megjegyzéseket tett rá, pl hogy hogyan tudott a fia egy ilyen lusta nőt feleségül venni aki arra sem képes, hogy ellássa a családját. Így most ő be fogja bizonyítani, hogy de igen.


Tudom, hogy a húgomék meg tudják majd oldani nélkülem is. De ha lehet kicsit könnyebb, miért ne legyen?


Felhozzam neki a témát vagy hagyjam rá?


2015. szept. 21. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugy kene, hogy segits neki, hogy az anyos ne tudja meg. Valahogy ugy kene megoldani, hogy ugy tunjon, remekul el tudja latni a picit a tesod es a ferje, nem kell segitseg.
2015. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ebbe ne avatkozz most bele. önérzeti kérdést csinált ebből. beszóltak szegénynek és most bizonyítani akar. ha kell a segítséged akkor gondolom szólni fog.
2015. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szegény.. szép kis anyost fogott ki. az lehet, hogy amikor az anyós szült, akkor nem segített neki senki (esetleg már akkor is ilyen természete volt)

de ez teljesen megszokott, hogy a kezdetben a közeli baratok vagy csaladtagok segitenek, hogy legalább fozni ne kelljen. szóval nincs igaza a kedves mamànak

2015. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a férje helyében én elküldeném a jó anyàmat a búsba a megjegyzéseivel. Ő miért nem teszi ezt? Miért hagyja hogy a 8. hónapban lévő feleségét az anyja szekálja?
2015. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a tesód meccse. Te felajánlottad a segítséged, ő nem él vele, inkább belefeszül, csak anyósnak bizonyítson. Hagyd, ő döntött így. Ha kell a segítséged, majd szól.
2015. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tesód döntése, én ebbe nem szólnék bele. Az egyetlen amivel esetleg tudsz segíteni, hogy amikor mentek látogatóba megnézni a babát, vigyél pár doboz fagyasztott kaját. Bármikor előveheti ha úgy érzi, aznap nincs ideje főzni.

Amúgy én nem foglalkoznék anyóssal, örültem volna ha van segítségem....

2015. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!