Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » En feltem nagyon a hugomat?

En feltem nagyon a hugomat?

Figyelt kérdés

Hugomnak ez az elso szakkozepiskolas eve, es mar baratja van, egy bunko, nagykepu gyerek, akinek viszont nem a tesom az elso baratnoje. Drog-ugyei is voltak, cigizik, minden hetvegen bulizik.


Tesomnak hiaba beszelek, egyik fulen be a masikon ki.


Parom szerint felesleges aggodnom, azt mondja a tesom van olyan okos, hogy nem megy bele hulyesegekbe.


Anyu szerint otthon nincs vele semmi gond, faradtabb mint mikor altalanos iskolaba jart, de ugyanugy normalis, kedves vele es segit neki amiben tud.


Ti mit gondoltok?


2016. ápr. 16. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
A húgod magánügyeibe beleszólni nincs jogod és nincs is értelme, mert úgysem hallgat rád, mivel szerelmes.
2016. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Fölösleges féltened, ha valóban egy okos lány. Nekem is zűrös barátaim voltak gimi elején, aztán érettségi után, ahogy "benőtt a fejem lágya" rájöttem, hogy a zűrös fiúkkal járásnak is meg van a hátránya és elmentem egyetemre..stb
2016. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!